Honda Civic Rs vs Diğerleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Astra dışında söylediklerine katılıyorum yol tutuş karakteri civic kadar iyi değil.Ayrıca araba Zonguldak’ta kullanılıyor bilenler bilir rampadan oluşan bir şehir orta derece gazlamalı 10 ltlerde dolaşıyor CVT’ninde payı var sadece konfor odaklı bir şanzıman

Bilmem mi :) leş leş

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Geçen bahsettiğim araç satılık şerit takip,çarpışma önleyicisi vs var mal cıncık. @sinan abi testte söylüyordu manuel salsınlar piyasaya diye erkenden piyasada :))

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Hocam göçük bence çokta büyütülecek bi sorun değil şasisi sağlam sonuçta aracın. Honda Türkiye’de ücretsiz onarım yapıyor.
Bundan 3-4 ay önce Corolla'yı satıp sıfır araba alma düşüncem vardı konusunu da açmıştım. Civic fiyatiyla beraber sunduğu performansıyla çok iyi işler yapıyordu ama sırf göçük muhabbetinden dolayi arabayi almaktan vazgeçtim. Bence gayet de önemli bir olay. Az buz değil 100 bin liranın üstünde para vereceğim ben o arabaya ne demek göçecek ? Doğan mi bu

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Hocam göçük bence çokta büyütülecek bi sorun değil şasisi sağlam sonuçta aracın. Honda Türkiye’de ücretsiz onarım yapıyor.
VAG grubu da iyi niyet garantisiyle şanzıman değişiyor.En azından dsg nin ucuzluğu ve kalitesi gereği(çok daha iyi yapabildiklerini biliyoruz porsche vs de) bunu, yaşanacağı belli olan ve yurtdışında ücretsiz türkiyede ise doğuşun çakallığı ile iyi niyet altında değiştirdiği bir şanzıman.Göçük ise direk hatalı bir olay

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Göçmeden alalım hemen
Asıl göçtükten sonra almak lazım. Pazarlık kozu olur. :)
Bundan 3-4 ay önce Corolla'yı satıp sıfır araba alma düşüncem vardı konusunu da açmıştım. Civic fiyatiyla beraber sunduğu performansıyla çok iyi işler yapıyordu ama sırf göçük muhabbetinden dolayi arabayi almaktan vazgeçtim. Bence gayet de önemli bir olay. Az buz değil 100 bin liranın üstünde para vereceğim ben o arabaya ne demek göçecek ? Doğan mi bu
Doğan'lar bisiklet çarpana kadar göçmüyor hocam. :D
Hocam güzel söylüyorsunuz da şasisi ne kadar sağlam dense de güven sarsıcı bir olay. Benim bu arabada takıldığım yerler motoru veya cvt'si değil, göçük meselesi ve Honda Türkiye'nin hiç beklemediğim şekilde bunu somut olarak kabul etmeyip üstü kapalı şekilde geçiştirmeye çalışması. Belki müşterilerle mahkemelik olmaktan korkuyorlardır bilemiyorum.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Yanlış anlaşılmasın Hondayı savunmuyorum kesinlikle ama bizim aracımız haziran 2017 çıkışlı ve göçük yok olan arkadaşların mağduriyetini anlıyorum ayrıca 18 kasalarda sıkıntı yok diye biliyorum eğer araç alıncaksa civic hala f/p aracı alıp almamak kişisel tercih.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
VAG grubu da iyi niyet garantisiyle şanzıman değişiyor.En azından dsg nin ucuzluğu ve kalitesi gereği(çok daha iyi yapabildiklerini biliyoruz porsche vs de) bunu, yaşanacağı belli olan ve yurtdışında ücretsiz türkiyede ise doğuşun çakallığı ile iyi niyet altında değiştirdiği bir şanzıman.Göçük ise direk hatalı bir olay
Valla hocam açık açık söyleyeyim şanzımanla yolda kalıp milim bile araç oynatamayıp rezil olmaktansa , kozmetik kusuru serviste ücretsiz onarım yapılan aracı tercih ederim tabi temennim onunda olmaması yönündedir.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Bu arabaya bu fiyatı istemek de terbiyesizliktir. Üstüne 10 bin daha koyar 308 GTI alırım.
Ateşli bir hothatch almak isteyen için güzel bi alternatif fakat 130k civarı gti bulunmuyor(ilanlara bakabilirsin) en az 150k lazım.Zaten hızlandırılmış ve geniş bi aile aracı almak isteyenin tercihi 308 gti olmaz.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Ateşli bir hothatch almak isteyen için güzel bi alternatif fakat 130k civarı gti bulunmuyor(ilanlara bakabilirsin) en az 150k lazım.Zaten hızlandırılmış ve geniş bi aile aracı almak isteyenin tercihi 308 gti olmaz.

Bakma sen o ilana, çok uzun zamandır satılık. Arkadaşım daha geçtiğimiz Eylül ayında 115 e aldı GTI ını, 12 bin km de.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Hb ve rs de sanal oranlar var dip gaz yapmadıkça rahatsız etmiyor pek ama kesinlikle manueli gelmeli ve benim de onu alacak param olmalı araba çok başarılı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım