Htc Desire 816 Batarya Sorunsalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
436
449
1,445
İstanbul
Merhaba arkadaşlar 2015 Ocak ayından bu yana kullandığım Htc Desire 816 telefonumun bataryası artık şarj tutmamakta sıkıntım şu ki hiçbir telefoncuda ve hepsiburada,gittigidiyor gibi vb sitelerde orjinal batarya bulamadım ebay veya amazon batarya sipariş etsem sıkıntı yaşarmıyım ? Görüşlerinizi bekliyorum .

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Kapitalist düzenin kurbanlarından biri olmuşsunuz. Tamir imkanını komple ortadan kaldırdı adamlar. Garanti süresi bitince aniden bozulan cihazlar yapılıyor artık. yedek parça desteği de olmadığı için yenisini almaya zorlanıyoruz. Kesenize uygun diye HTC Desire 816 alacağınıza böbreğinizi satarak ayfon iks pülüs alsaydınız zibilyon tane kılıf, ekran koruyucu vs. aksesuar bulabilirdiniz.

Neyse, gene geldiler bana. Amazon ve ebay saydığınız veya sayamadığınız tüm Türk menşeli sitelerden daha güvenilir, emin olabilirsiniz.(Donanımhaber ölücülerinin suistimallerine rağmen, hala) Biraz ingilizce talimi yapacaksınız sadece. Hatta ona da gerek yok, google çeviri özelliğini kullanır hesabınıza göre uygun ürünü alır geçersiniz.

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
Merhaba arkadaşlar 2015 Ocak ayından bu yana kullandığım Htc Desire 816 telefonumun bataryası artık şarj tutmamakta sıkıntım şu ki hiçbir telefoncuda ve hepsiburada,gittigidiyor gibi vb sitelerde orjinal batarya bulamadım ebay veya amazon batarya sipariş etsem sıkıntı yaşarmıyım ? Görüşlerinizi bekliyorum .

Boşa uğraşma. 3 yıla yakın aynı telefonu bende kullandım. Hiç bir problem yaşamadım ama kardeşim de 2 yıla yakın kullandı onun telefonuyla ilgili Teleservice Maltepe’yle akraba olmuştum bir zamanlar. Ama sorunumuzu çözdüler zor da olsa. Aşağıdaki servislerden biriyle iletişime geç, yardımcı olurlar.

667c89d520881f67e03df6e852e71094.jpg

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
436
449
1,445
İstanbul
@Onemanband ,@kubilayevis cevaplarınız için teşekkür ederim @kubilayevis batarya haricinde telefonumdan bende memnunum bu sorunda son 2 aydır var zaten ilk önce servisi arayıp stoklarında bataryanın olup olmadığını ve fiyat bilgisi alacağım eger olumlu ve uygun bir yanıt alırsam serviste değistireceğim yoksa ebay veya amazondan aparatlarıyla beraber sipariş edip kendim kendim takmayı düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım