Hyundai Fiyat Listesi Güncelleniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Toyota'da kısmen güncellemiş advance paketleri sensörsüz ve sennsörlü olmak üzere ikiye ayırmış düne kadar yoktu. Ben aldım ama inşAllah fiyatları düşürürlerde fiyatın düşmesini bekleyen yüzlerce kişi aracına kavusur

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Toyota'da kısmen güncellemiş advance paketleri sensörsüz ve sennsörlü olmak üzere ikiye ayırmış düne kadar yoktu. Ben aldım ama inşAllah fiyatları düşürürlerde fiyatın düşmesini bekleyen yüzlerce kişi aracına kavusur
Sizin gibi düşünen kişi sayısı günümüzde oldukça az,herkes ben ucuz alayım sonra zam yapılsın kazanç sağlayarak satayım derdinde..

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Sizin gibi düşünen kişi sayısı günümüzde oldukça az,herkes ben ucuz alayım sonra zam yapılsın kazanç sağlayarak satayım derdinde..
Kardeşim aynı sıkıntıyı ben yaşadım iki sene boyunca hep yıl sonunda düşermi diye bekledim her ayın 1'inde pc başında nöbet tuttum güncellenmişmi diye fiyat listeleri. Ben aracı satarken iki ilra eksik satsam ne olur fazla satsam ne olur. Allah herkesin kalbine göre en hayırlısı ne ise onu versin

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Vw passat 1.4tsi dsg highline 146.000 tl dsg comfortline 116.000 tl arada niye bu kadar fark var ki spor gazetesi.

Son düzenleme:

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
ÖTV'den etkilenmeyen araçlarına ÖTV zammı yapmakla meşgullerdir. Facebook'ta baya bir reklam yaptılar accent ve i20'de ÖTV yansıtmadık diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım