KAPALI Hyundai i20 1.2 motor sorunu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eren.

Senkromeççi
21 Tem 2018
4
0
85
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 9 ay önce sıfır hyundai i20 aldım.Son günlerde arabayı çalıştırırken aklıma birşey takıldı.Arabayı ilk defa çalıştırılırken devir göstergesi 2 ve 2.5 a vuruyor ve araba hararetli gibi ses çıkarıyor.Bir kaç dakika normala dönüyor araç Acaba bu normal birşey mi? Yardımcı olursanız sevinirim.Bu ilk aracımız :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 9 ay önce sıfır hyundai i20 aldım.Son günlerde arabayı çalıştırırken aklıma birşey takıldı.Arabayı ilk defa çalıştırılırken devir göstergesi 2 ve 2.5 a vuruyor ve araba hararetli gibi ses çıkarıyor.Bir kaç dakika normala dönüyor araç Acaba bu normal birşey mi? Yardımcı olursanız sevinirim.Bu ilk aracımız :)

Akünmü bitik acaba... Hepmi böyle çalışıyordu.

Eren.

Senkromeççi
21 Tem 2018
4
0
85
Valla bir ay oldu kafama takılalı.İlk çalıştırdıktan sonra oluyor ve dediğim gibi birkaç dakika sonra kesiliyor.Sonrada hiç karşılaşmıyorum.

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
Durum bneim 1.2lik cliodada aynı ama bana nadiren denk geliyor yakalayabilsem videoyla servise göstericem bilgisayara takılınca herhangibir arıza vermiyor ama can sıkıcı bir durum. Sizde yine iyi ben 3e vurduğunu gördüm :D

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
Siz tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım dostlar. Arabaya marş veriyorsunuz, bir anda 3000 devirleremi çıkıyor ...
Şunu bş izah edin :)
Evet anahtarı takıp marşı veriyorum o ilk çalışmada devir 2.5 3 bine fırlayıp hemen geri normal soğuk rolantisine 1100 devire falan dönüyor en azından bende böyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım