Hyundai İ30 için lastik önerisi ? / 225 45 17 Lastik Önerisi

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
@Cenk Hocam uygun fiyata asym5 bulamadım çok uçuk rakamlar istediler bende bayiden continental premium contact 6 için fiyat aldım 690tl tanesi yorumunuz nedir bu lastik için
@Cenk abi müsait olur mu bilmem ben hızlıca kısa bir cevap vereyim , Cenk abinin kendisi de pc6 kullanmakta ve her anlamda çok memnun , ebat farklı olacak ama pc6 her konuda optimum+ bir lastik , fiyatıda bana iyi geldi :)

Alexios

Oğulcan Avcıoğlu
Düz Yol Gazcısı
17 Nis 2021
34
28
145
İzmir
Marka
Hyundai
@Cenk abi müsait olur mu bilmem ben hızlıca kısa bir cevap vereyim , Cenk abinin kendisi de pc6 kullanmakta ve her anlamda çok memnun , ebat farklı olacak ama pc6 her konuda optimum+ bir lastik , fiyatıda bana iyi geldi :)
Tamamdır hocam gidiyimde taktırayım :D bir sorum daha olacak aracın üstündeki sportcontact5 ler bitmedi daha ama çizgiye geldi nerdeyse sizce ordamı bırakayım yoksa işe yararmı ya da satabilirmiyim uygun bi fiyata ?

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
783
1,496
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Tamamdır hocam gidiyimde taktırayım :D bir sorum daha olacak aracın üstündeki sportcontact5 ler bitmedi daha ama çizgiye geldi nerdeyse sizce ordamı bırakayım yoksa işe yararmı ya da satabilirmiyim uygun bi fiyata ?

Hiç tereddüt etmeyin.

İlk etapta biraz sert gelebilir. 1000km civarı yol yaptığınızda araçtan alacağınız haz büyük oranda değişecek. Ben ne mükemmel bir lastik almışım diyeceksiniz.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo

Yeriniz varsa alın koyun dünyanın bin türlü hali var eşinize dostunuza bile lazım olur yada hibe edersiniz :)

Alexios

Oğulcan Avcıoğlu
Düz Yol Gazcısı
17 Nis 2021
34
28
145
İzmir
Marka
Hyundai
Cümleten hayırlı akşamlar abiler kardeşler verdiğiniz tavsiyeler için teşekkür ederim bugün lastikleri taktırdım. İlk izlenim olarak lastikler yumuşak fren mesafesi güzel en çok şaşırtan ise lakalardan geçerken ki sessizliği önceden bildiğiniz üzere scs5 kullanıyordum 5 yıl iyi dayanmışlar kauçuk beton gibi olmuş lastik , 3 tanesi tam bitmiş bir tanesinin durumu iyiydi onuda aldım yedekte dursun diye şimdi anladım @Cenk hocamın neden bu lastiği tercih ettiğini.
94489857-e5fb-4f0e-8c4f-c7b205216563.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Cümleten hayırlı akşamlar abiler kardeşler verdiğiniz tavsiyeler için teşekkür ederim bugün lastikleri taktırdım. İlk izlenim olarak lastikler yumuşak fren mesafesi güzel en çok şaşırtan ise lakalardan geçerken ki sessizliği önceden bildiğiniz üzere scs5 kullanıyordum 5 yıl iyi dayanmışlar kauçuk beton gibi olmuş lastik , 3 tanesi tam bitmiş bir tanesinin durumu iyiydi onuda aldım yedekte dursun diye şimdi anladım @Cenk hocamın neden bu lastiği tercih ettiğini.Ekli dosyayı görüntüle 35758
Hayirli ugurlu olsun hocam. Allah nazardan saklasin, kazasiz belasiz surusler olsun. Bahsettiginiz konularla birlikte ozellikle islak zeminde, su birikintilerinde kullandiginizda sasiracaginizi dusunuyorum. Memnun kalmaniza sevindim.

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
783
1,496
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
1000km'yi devirince lastik tam olarak karaterini sergileyecek. Özellikle konfor anlamında pozitif artış gözlemleyeceksiniz.

Buradan Conti müyendis beylerine sesleniyorum,

İşiniz gücünüz rast gitsin çocuklar.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
1000km'yi devirince lastik tam olarak karaterini sergileyecek. Özellikle konfor anlamında pozitif artış gözlemleyeceksiniz.

Buradan Conti müyendis beylerine sesleniyorum,

İşiniz gücünüz rast gitsin çocuklar.

O mevzular kalmadı ya artık 1000 Km gittikten sonra olacak falan :D yanılıyor muyum ? :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım