Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Hyundai’nin C-SUV segmentindeki modeli Tucson yeni nesili ile karşımızda. Dikkat çekici tasarım detayları bulunun model, Hyundai’nin yeni tasarım yüzünü de bizlere sunuyor.
Yeni Hyundai Tucson’un tamamen yenilenen tasarımı oldukça dikkat çekiyor. Markanın yeni yüzü ile karşımıza çıkan model, 5 parçaya bölünmüş LED farlar ve tampon köşelerinde sunulan ek aydınlatma grubu ile oldukça farklı görünüyor. LED ünitenin aldığı şekil ile ön panjurun devam etmesi ile farlar kapalı olduğunda sanki tek parça bir ön panjur varmış gibi görünüyor ve LED aydınlatma grubu yok oluyor.

2021-hyundai-tucson-5.jpg

2021-hyundai-tucson-8.jpg

2021-hyundai-tucson-7.jpg

Yeni Hyundai Tucson’un yan tarafına baktığımızda köşelerin daha sert bir tasarım ile karşımıza çıktığını ve düz...

Okumaya devam et...

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Çok girinti çıkıntı var kaportacılar da düzeltemez bu arabayı

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,769
2,050
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Şahsen iç-dış tasarımı ve motor seçenekleri ile ciddi anlamda rekabetçi olduğunu düşünüyorum.Hyundai fiyat politikasını mantıklı belirlerse çok satar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım