KAPALI İ20 1.2 mpi style

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,769
2,050
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Selamlar arkadaşlar.Sizlere sormak istediğim şey başlıktaki araç konfor,çekiş, yakıt ve hacim anlamında üzer mi? Geçen yıl 2017 model Corolla kullanan biri olarak hacim kesinlikle çok farkedecek.Diğer mevzular için yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,188
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Şehir içi performans çok fark etmez. Çünkü şanzıman oranları kısa. Ama şehir dışına çıkacaksanız rampalarda üzebilir. Corolla 1.6 ise performansı ararsınız ama 1.4 dizelse performansı da üzmez. Yakıt konusunda ekonomik. En olumsuz koşullarda bile 6.5 civarı yakar, sakin zorlanmayan kullanımda 5.5 ve altını da duydum. Bakım maliyetleri Corolla'nın altındadır. Yetkili servisleri ve parça fiyatları Toyota'ya göre biraz daha uygundur. Bagaj ve iç hacim de doğal olarak sınıf farkından ötürü daha küçük olacak. Ama iç mekan kalitesi olarak Corolla'nın gerisinde olduğunu düşünmüyorum. Genel dayanıklılık ve sorunsuzluk da Toyota'yı aratmaz

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,769
2,050
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Şehir içi performans çok fark etmez. Çünkü şanzıman oranları kısa. Ama şehir dışına çıkacaksanız rampalarda üzebilir. Corolla 1.6 ise performansı ararsınız ama 1.4 dizelse performansı da üzmez. Yakıt konusunda ekonomik. En olumsuz koşullarda bile 6.5 civarı yakar, sakin zorlanmayan kullanımda 5.5 ve altını da duydum. Bakım maliyetleri Corolla'nın altındadır. Yetkili servisleri ve parça fiyatları Toyota'ya göre biraz daha uygundur. Bagaj ve iç hacim de doğal olarak sınıf farkından ötürü daha küçük olacak. Ama iç mekan kalitesi olarak Corolla'nın gerisinde olduğunu düşünmüyorum. Genel dayanıklılık ve sorunsuzluk da Toyota'yı aratmaz
Teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım