Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahsuvaroğlu, ikinci el otomobil fiyatlarındaki artış hakkında konuştu.
Koronavirüs salgını sebebi ile neredeyse tüm otomobil fabrikaları üretimleri durdurdu. Aksayan üretimin karşısında azalan talep sebebi ile piyasa büyük bir sıkıntı çekmiyordu. Ancak normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte sıfır otomobile olan talep arttı. Elde ise yeterinde sıfır otomobil yok. Hal böyle olunca sürücüler ikinci el piyasasına yöneliyor. Bu yöneliş de kimi zaman sıfır fiyatından daha pahalı olan ikinci el araçlara sebep oluyor.
Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahsuvaroğlu, konu ile ilgili;
“İnsanlar pandemi sonrası yeni normalde hayatlarına devam ederken imkanı olanlar; uçağa binmeyi tercih etmiyor, toplu taşımayı tercih etmiyor, iller arasında otobüsü tercih etmiyor. Dolayısıyla yaz tatili öncesi, okullar kapanmadan veya üniversite sınavları bitmeden insanlar bir an önce...

Okumaya devam et...

İ

İlhan

Ziyaretçi
Sayın şahsuvaroğlu Bi kişilik ortaya koyamamışsın iktidarın vergi politikalarını eleştiremişsin topu hep taca atmışsın derhal meşgul ettiğin makamı terket. Çok daha akıllıca olur

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,266
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
arabam.com a göre bugün 100 lira düştü.bu hızla 350 gün sonra benim arabam etmesi gereken fiyata dönebilir.
B0B75F27-C953-4FFC-BD0E-C486DF9F0F72.jpeg

U

Usta

Ziyaretçi
Bu fiyat artışları hep aç gözlü insanlar yüzünden oluyor inşallah yakın zamanda herşey lağıyını bulacak 😱

Ş

Şahin

Ziyaretçi
Var kardeşim adalet istihdam insanlık emek vs sayamıyorum...

funtroverted

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
122
157
1,235
32
Kaan Tangöze’den “Bekle dedi gitti” isimli parçayı armağan ediyoruz.
“Ben beklemedim o da gelmedi “ diye devam ediyor.

K

Kemal

Ziyaretçi
Uzun süredir beklediğimiz haber. Fakat nasıl olacak, gereksiz fiyat verenler yaptıklarının farkına varacak mı?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım