İkizler - Citroen C2 1.4HDI SX Pack (KOTA DÜŞMANI)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,387
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Şu an arabanın kirliliğini görseniz o kadar üzülürsünüz ki. Yarın mutlaka yıkayacağım. Bizim için öncelik tek renk olmasıydı aslında. Çünkü biliyorsunuz, videoda da göstermiştik, araç damalı eşşek gibiydi. Fakat çıkan sonuç bizi çok daha ileri bir noktaya taşıdı. Biz de çok memnun kaldık :)

Teşekkürler iltifatlarınız için.
Valla ben gayet temiz gibi görüyordum ya fotoğraflarda varsa da kusur çok belli olmuyordu sanırım😁

Emek harcadığınıza değmiş ama kesinlikle. Video sonunda araç gerçekten sıfır gibiydi

cemdogu

Profesör
12 Eyl 2016
164
459
1,535
Ankara
Marka
Citroen
Valla ben gayet temiz gibi görüyordum ya fotoğraflarda varsa da kusur çok belli olmuyordu sanırım😁

Emek harcadığınıza değmiş ama kesinlikle. Video sonunda araç gerçekten sıfır gibiydi

Fotoğraflarda çeşitli hileler kullanmıyor değildik :p Ama videoda özellikle sol kapıdaki sıkıntıları göstermeye çalıştık. Aynı şekilde çamurluk ağızlarındaki sürtme izleri, marşpiyelin altındaki göçük benzeri oluşum. Malum renk te gümüş gri. Lokal boya uygulaması yapılması hem güç, hem de o kadar çok parçada tadilat gerekiyordu ki, sadece tavan boyasız olacaktı. Onda da geçmişte dolu göçük onarımları yapıldığı için boya hasarı mevcuttu. Ne de olsa satma gibi bir planımız yok, daha binmeyi planlıyoruz... Yırtıl dedik vallahi :)

• Haha
Tepkiler: alfhonso

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,387
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Fotoğraflarda çeşitli hileler kullanmıyor değildik :p Ama videoda özellikle sol kapıdaki sıkıntıları göstermeye çalıştık. Aynı şekilde çamurluk ağızlarındaki sürtme izleri, marşpiyelin altındaki göçük benzeri oluşum. Malum renk te gümüş gri. Lokal boya uygulaması yapılması hem güç, hem de o kadar çok parçada tadilat gerekiyordu ki, sadece tavan boyasız olacaktı. Onda da geçmişte dolu göçük onarımları yapıldığı için boya hasarı mevcuttu. Ne de olsa satma gibi bir planımız yok, daha binmeyi planlıyoruz... Yırtıl dedik vallahi :)

valla alfamı satma sebebimdi rengi. komple boyatmadan aynı sizin işlemler gibi yaptırmadan içim rahat etmeyecekti. tavanda kaputta güneş yanığı, bel altında kimi yerde kırmızısı kimi yerde mavisi yeşili fazla gelen gümüş gri rengi :)) komple boyatmayı düşündüm absürt fiyatlar aldım. Dayanamadım satıldı :)

En temizini yapmışsınız ama. Elinizde imkan varken sevdiğiniz otomobile bunu yapmak gerçekten keyif verici

cemdogu

Profesör
12 Eyl 2016
164
459
1,535
Ankara
Marka
Citroen
valla alfamı satma sebebimdi rengi. komple boyatmadan aynı sizin işlemler gibi yaptırmadan içim rahat etmeyecekti. tavanda kaputta güneş yanığı, bel altında kimi yerde kırmızısı kimi yerde mavisi yeşili fazla gelen gümüş gri rengi :)) komple boyatmayı düşündüm absürt fiyatlar aldım. Dayanamadım satıldı :)

En temizini yapmışsınız ama. Elinizde imkan varken sevdiğiniz otomobile bunu yapmak gerçekten keyif verici

Gümüş gri başlı başına bela. Biz de yıllarca katlandık fakat nihayete erdi. Daha yolumuz var, fakat acayip tatmin olmuş vaziyetteyiz :)

cemdogu

Profesör
12 Eyl 2016
164
459
1,535
Ankara
Marka
Citroen
Bunlar da güncel fotoğrafları olsun.

yv3fwc.jpg

yv36HQ.jpg

yv37pe.jpg

yv391t.jpg

yv30xR.jpg

yv8VHv.jpg

yv8o3Y.jpg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım