HABER Integra Type-R ile Kıbrıs’ta İki Gün | VLOG 2. Bölüm

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Artik arabalarin diş dikiz aynalari kamera oluyor. Oyle bir sorun olsaydi bu yonde bir gelişme olmazdi.

Ayrica sadece saği gostren balik gozu olmayan dar acili kamera takarsan. Bunuda 10 inc ekrana bagla miss. Bulursam sana hondanin kamerali dikiz aynali adabasinin videosunu atacam.
Sen dikiz aynası görüntüsüyle ön taraf karşı şerit görüntüsünü bir tutuyorsan, tüm seyahat planlarını buraya yazmaya devam et Ali hocam. Forum ahalisi ona göre önlemini alsın.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Artik arabalarin diş dikiz aynalari kamera oluyor. Oyle bir sorun olsaydi bu yonde bir gelişme olmazdi.

Ayrica sadece saği gostren balik gozu olmayan dar acili kamera takarsan. Bunuda 10 inc ekrana bagla miss. Bulursam sana hondanin kamerali dikiz aynali adabasinin videosunu atacam.
Kanada da komşumuz vardı sinyal verince otomatik devreye giriyordi sanırım. 2008 yılında şok olmuştum :D

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Sen dikiz aynası görüntüsüyle ön taraf karşı şerit görüntüsünü bir tutuyorsan, tüm seyahat planlarını buraya yazmaya devam et Ali hocam. Forum ahalisi ona göre önlemini alsın.

Baktigim arabalar hepsi pahali. Neredeyse turkiye fiyati. Ugrasmaya degmez. 2006 model accord 32000 tl diyor. Toyota rav 4 44000 tl.. Yeni arabalarda degil.. 2006 2007. Degmez..

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Baktigim arabalar hepsi pahali. Neredeyse turkiye fiyati. Ugrasmaya degmez. 2006 model accord 32000 tl diyor. Toyota rav 4 44000 tl.. Yeni arabalarda degil.. 2006 2007. Degmez..
E o zaman neyin gündemini yapıyoruz burada?

@kral max teşekkürler arabanızı tahsis ettiğiniz için. VLOG'da sağdan direksiyonlu Tofaş'a denk gelememişsiniz. JDM Şahin'leri bonus olarak ben bırakayım :) Normalde far kumandalarını da içeren soldaki 4+1'lik buton ünitesi sağdan direksiyonlularda ikiye ayrılmıştır.
upload_2017-4-21_23-27-33.png

upload_2017-4-21_23-28-5.png

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
E o zaman neyin gündemini yapıyoruz burada?

@kral max teşekkürler arabanızı tahsis ettiğiniz için. VLOG'da sağdan direksiyonlu Tofaş'a denk gelememişsiniz. JDM Şahin'leri bonus olarak ben bırakayım :) Normalde far kumandalarını da içeren soldaki 4+1'lik buton ünitesi sağdan direksiyonlularda ikiye ayrılmıştır.
Ekli dosyayı görüntüle 6543
Ekli dosyayı görüntüle 6544

Videodaki galerici burda arabalar yari fiyat dedi. Bakmadim once fiyatlara. Şimdi fiyatlara bakayim dedim. Neredeyse turkiye fiyati. Sadece yuksek cc olabiliyor. Oda benim işime gelmiyor. 2000 motor bmw 3 serisi 2008 model 90 bin tl. Ozaman kibrisa gidip araba almanin manasi kalmiyor. Toyota prius baktim oda hic yok.

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Araba'nın sahibine sevgilerle ve çok teşekkür ediyorum sayesinde gözümüz gönlümüz bayram etti.Abi Japon olsun taştan olsun.Fransız,Alman,İtalyan yalan bunların yanında.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu sağdan direksiyon araçlar için yan aynalara koyulacak kameralar ( çok kaliteli olduğunu var sayarsak ) şehir içinde görüş açıları konusunda bir avantaj sağlar belki ama uzun yolda sollamalara nasıl bir avantaj sağlayacak ? Hangi kamerayı koyarsan koy karşıdan gelen aracın hızı ve mesafesini insan gözü gibi ölçüp tahmin etmeni sağlayacak düzeyde bir çözünürlük ve görüş açısı oluşturmayacaktır. Ayrıca kameralara her bakışında gözünü yoldan ayıracaksın, kar, yağmur, çamurda o kameralar görüntü netliğini yitirecek sürekli silmek gerekecek. Her an kullanman gereken böylesine önemli bir aparatın, sürekli en iyi şekilde kullanıma açık olması gerekiyor yoksa kaza yaparsın.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım