Intercity V Weekends Motoring 29-30 Eylül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Etkinlik beklediğimden daha iyi gibi, epey marka standart açmış + gösteriler de güzeldi. Kaçıranlar yarın hava iyi olursa mutlaka gelsin :D

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
güzel gündü, yarında oradayım... ama forumdan kimseyi göremedim. üstümde ultimate klassenin e30lu kazağı vardı. :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Doğukan Mançonun yaptığı gösteri çok güzeldi. İzlemenizi tavsiye ederim..

Biz Doğukan'ı yakından çalışırken gördük. Adam harbi driftci imiş. Arabasının detaylarını çektim.

IMG_20180929_142920 (Orta).jpg IMG_20180929_142811 (Orta).jpg IMG_20180929_142819 (Orta).jpg IMG_20180929_142831_HDR (Orta).jpg IMG_20180929_142837 (Orta).jpg IMG_20180929_142843 (Orta).jpg

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
organizasyon için intercity e tesekkurler interity sahibinde de deli makinalar varmış bu arada

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
604
1,463
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Bugün oradaydım, @sinan abi ile tanıştım gerçi unutmuştur bile kaç kişi ile tanıştı bugün kim bilir :D keşke E34'ü götürseydik gözleri aramış birazcık:) Açıkçası hiç E34 olmaması çok garipti keşke götürseydik diye dövündük bütün gün :D:D Çok güzel bir etkinlikti, Amerika'da ki Bimmerfest'e benzer tarz da bir etkinlik yapılmış umarım daha çok sponsor bulunur ve büyür bu etkinlik. YTÜ racing ekibi ile tanışıp muhabbet ettik hepsi pırıl pırıl ve bu işe gönül vermiş gençler umarım ellerinden tutan olur, kesinlikle hakediyorlar.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Valla şahane festivaldi. Ben başka programlarımın arasına sıkıştırıp gittim. Yorgun ve uykusuzdum, o yüzden çok az gezebildim. Açıkçası hakkını veremedim. Ama gücümün yettiği sürede bile dolu dolu araba dünyasını yaşadım. :) Devamı gelir umarım. Yeni arkadaşlarla tanışması da bonus oldu :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Cumartesi günü gittiğim etkinlik oldu. Olumsuz bir eleştiri yapmak gerekirse; açıkcası ilk gidenler için bilgilendirmeler yetersizdi, 1 saat tribünlerde beklemişim. Meğerse tünelden geçiş varmış, insanları takip ederek etkinlik alanına ulaştım. :) İlk işim Otopark.com'un standına ulaşmak oldu, @sinan 'bey ile görüşüp kendisinden Takipçi Stage 1 paketini aldım. Bu paket ile birlikte bana hayatımda unutamayacağım anılar arasına giren çok güzel bir hediye sundu kendisi. Caterham aracı ile taksi bileti! Kendisine tekrardan forum üzerinden teşekkür ediyorum. Güzel bir anı ve macera yaşamış oldum. :)

Otopark.com'un standına gelen iki forum üyesi ile tanışmış oldum. Tanışana kadar gelen herkese "Foruma üye misiniz?" sorusunu sormak zorunda kaldım. :D @bt hocam ve Opel İnsignia aracı kullanan bir arkadaşımızla tanışmış oldum. (Kendisinin nickini şuan hatırlamıyorum) Kendileri ile tanışmaktan gayet memnun oldum, gün içerisinde güzel bir muhabbetimiz oldu. :) Umudum daha fazla kişiyle denk gelmekti ama olmadı, sağlık olsun. Eğer beni gördüyseniz uzun saçlı arkadaş bendim. :D

Seneye tekrar katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrarlanırsa orada görüşmek üzere!

Son düzenleme:

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Etkinlik gayet güzeldi, bugün yola çıkmışken hesapta olmayan bir işim çıktığı için katılamadım. Cumartesi günü stantları tek tek gezdiğim için bir hayli yoruldum bu yüzden de sohbetlere pek dahil olamadım, eğer dün bizim stantta bordo gömlekli birisine rastladıysanız o şahıs bendim :D Umarım seneye yeniden görüşürüz :)

Fotoğrafları konu bütünlüğü bozulmasın diye alıntı içine aldım, isteyenler büyütüp bakabilir.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Verdiği sözü tutmayıp randevusuna gelmeyen bir insan evladı yüzünden ben de gelemedim. Güzel fotoğraflar çekme hayalim vardı, bu kadar güzel otomobili bir daha ne zaman bir arada görürüz bilmem...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım