Intercity V Weekends Motoring 29-30 Eylül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Selamlar,

Çoğumuzun haberi vardır zaten, sosyal medyada tüm otomobil fenomenleri, kulüpler, sayfalar bu festivalin duyurularını yapıyor.
Ben de 29 'unda orada olacağım, büyük olasılıkla genelde Ford standı etrafında olurum. Var mı forumdan gelecek olan da, mini bir buluşma gibi olsun, sohbet edelim.
Giriş ücretsiz, pendik metro'dan ücretsiz servisler var, araçla gelene 20 TL otopark ücreti.
Program detayları:
https://intercitypark.com/

seminer.png

show.png

pist.png

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Cumartesi ve Pazar orada olmayı düşünüyorum, belki piste de girebilirim. Bildiğim kadarıyla Otopark.com standı açılacaktı orada bir buluşma yapılır :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Cumartesi sabah 10’a gelmeden orada olacağım. Gelecek olanlar ile görüşelim. Focus’u, Opel’i hatırlıyorum fotoğraflardan çıkartırım. 67 plaka siyah Megane ile geleceğim. Görürseniz muhakkak görüşelim. :)

Daha önce gidenler varsa sabit bir toplanma yeri ayarlanırsa iyi olabilir. Ben ilk defa geliyorum. :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Ekli dosyayı görüntüle 15385 subaru svx, mx5, clio 3 rs, zoe olan yer bizim yer. Yarin sabahtan bauhausa bir ugricam cadir bakicam. Marmaris ardindan almanya ne araba toplicak vaktim oldu ne hazirlik yapacak. Seneye daha hazirlikli oluruz

Açıkçası şu görsel bile heyecanlandırmaya başladı. Sabırsızlıkla sabah olmasını bekliyoruz. Eğer kahve ihtiyacı olursa ve makine yoksa termosa kaynar su koyup getirebilirim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım