Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Apple ile BMW ortak çalışmaya başlayarak iPhone’u bir otomobil anahtarı olarak kullanmayı hedefliyorlar.
Apple ve BMW birlikte çalışarak iPhone’u otomobil anahtarı olarak kullanmayı hedefliyorlar. Apple’ın iOS 14 versiyonlu iPhone’lar için geliştirdiği sistem ile markalar, iPhone’ları bir BMW anahtarına dönüştürmeyi hedefliyor.
iOS 13.4 Beta ile Apple akıllı telefonlarını otomobil anahtarı olarak kullanmayı hedeflediğini açıkladı. Ayrıca Apple bu güncelleme ile anahtarın iMessage aracılığıyla da paylaşılabileceği açıklamıştı.
BMW-1.jpg

Yeni gelecek 3.0 versiyonu “konumu tanıma özelliğine sahip anahtarsız erişim” özelliğine sahip olacak. Akıllı...

Okumaya devam et...

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,060
3
15,309
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bu olay için firmalar çok geç bile kaldı.

Şu anda kullanılan anahtarsız giriş sistemi çok güvensiz, en azından telefonların daha gelişmiş güvenlik altyapıları, parmak izi/yüz tanıma sistemleriyle daha iyi olur.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bu olay için firmalar çok geç bile kaldı.

Şu anda kullanılan anahtarsız giriş sistemi çok güvensiz, en azından telefonların daha gelişmiş güvenlik altyapıları, parmak izi/yüz tanıma sistemleriyle daha iyi olur.
Ben aksini düşüniyorum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım