İstanbul Park Pist Günleri Tarihleri Açıklanmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
O değilde benim araç LPG'li öyle beyin meyin de söktüremem 20 dk için,araba kiralayıp gitsem istanbul park yönetimi herhangi bir problem çıkarır mı?(Kiralama şirketine haber verilmeden piste gizli gizli girilecektir.)130 bg altı piste uygun olarak hangi dizel araç kiralanabilir?Önerileri bekliyorum.Kiralık arabayla gidilirse sanki balata vs vs gibi masrafları elimine ederek daha az para harcanmış olur diye tahmin ediyorum.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
O değilde benim araç LPG'li öyle beyin meyin de söktüremem 20 dk için,araba kiralayıp gitsem istanbul park yönetimi herhangi bir problem çıkarır mı?(Kiralama şirketine haber verilmeden piste gizli gizli girilecektir.)130 bg altı piste uygun olarak hangi dizel araç kiralanabilir?Önerileri bekliyorum.Kiralık arabayla gidilirse sanki balata vs vs gibi masrafları elimine ederek daha az para harcanmış olur diye tahmin ediyorum.
Focus güzel seçenek olur. Bi arayıp sormak lazım lpg'li giriliyor mu diye. Kiralık araçla pist izin verse bile kaza vs durumunda sıkıntı çıkar

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Focus güzel seçenek olur. Bi arayıp sormak lazım lpg'li giriliyor mu diye. Kiralık araçla pist izin verse bile kaza vs durumunda sıkıntı çıkar
Dedikleri açıklamaya göre LPG tankını veya beynini sökünce, yani LPG kullanılmayacak şekle gelince izin veriyorlar diye biliyorum çok çok önceden okudum ayrıntısı tam bilmiyorum ama genel olarak böyle imiş.Kiralık aracın kazası konusuna gelince de öyle çok büyük firmalardan değil de normal kasko yapılan 2. sınıf rent a car firmalarından araç kiralanırsa sanki işimiz daha garanti olur büyük firmalar araçlarını anlık takip ederlerse pistte girildiği görülüp engelleyebilirler ama ufak firmalar İstanbul'da bir şey olmaz diye es geçebilir.Bu konuyu ciddi ciddi düşünüyorum yardımcı olabilecek varsa minnettar olacağım.Harcanacak 300-500 tl'em varken bunu 20 dk ile değerlendireyim oradaki havayı soluyum diyorum.Her ne kadar mantıksız olsa da bazen mantıksız şeyler de yapmak gerekiyor.

Son düzenleme:

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
ya ben bi kere hata yapıp girdim piste 100 girişe verdim 20 kask 50 yakıt 20 otopark...
20 dakika lastiklerimi mahvettim ve çıktım 0 keyif ya hani her virajda full kahkaha atarak sürdüğüm fiestamla keyif almadan gazladığım yer pst oldu, aslında ist park benim gibi arabası olanlar yani normal arabalar için fazla geliyor, körfeze çıkmak lazım hem daha çok kayar hem düşük torkumu daha iyi kullanabilirim, supercar lar için veya f1 için uygun istpark

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Lpg tankının üstündeki zımbırtının sökük olmasi lazim girebilmek için.
tank sökülmesine gerek yok abim şamandıra sökülsün ve baktığnda deponun içi görünsün yetiyor amaç basınç olmadığını ispatlamak
opel ile çıkacaksan bana söyle de cırcır takım, tork anahtarım, yedek kapak contası ve biyel kolları, krank, subaplar, calaskal, 2 tane izbandut çırak ve bir adet ticari araç ile pistin girişinde bekleyeyim

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
tank sökülmesine gerek yok abim şamandıra sökülsün ve baktığnda deponun içi görünsün yetiyor amaç basınç olmadığını ispatlamak
opel ile çıkacaksan bana söyle de cırcır takım, tork anahtarım, yedek kapak contası ve biyel kolları, krank, subaplar, calaskal, 2 tane izbandut çırak ve bir adet ticari araç ile pistin girişinde bekleyeyim
Hah işte şamandıra yahu doğru kelimeyi bulamayınca zımbırtı dedim geçtim :D
Yok öyle bi sey yapsam opel ile çıkmam fuzuli olur audi ile de bilmiyorum mafya spec pistte gazlamak abes olabilir önümüzdeki araclara bakıcaz artık :D

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Hah işte şamandıra yahu doğru kelimeyi bulamayınca zımbırtı dedim geçtim :D
Yok öyle bi sey yapsam opel ile çıkmam fuzuli olur audi ile de bilmiyorum mafya spec pistte gazlamak abes olabilir önümüzdeki araclara bakıcaz artık :D
ha audi o opel :D ikisinin de limit ötesi tepkileri understeer ile sonuçlanıyor capon kiralayıp onla çıkman lazım

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
ha audi o opel :D ikisinin de limit ötesi tepkileri understeer ile sonuçlanıyor capon kiralayıp onla çıkman lazım
Audiye laf atamazsın tmm mı 80k km oldu arıza vermedi MASALLAH MASALLAH MASALLAH
images

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım