İzmir Ülkü Park Pist Günü

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Sevgili arkadaslar,

Pazar gunu İzmir'de pistteyiz.
Pistin mudavimlerinden oldugumdan oturu, bu seferki etkinligin kapak fotosunda benim MiTo yer aliyor. Kendi adima cok gururlandim. Ama organizator degilim, sadece kemik kadro katilimcilardanim.

Katilmak isteyen arkadaslar lutfen gorseldeki numarayinarayip kayit yaptirsin.
IMG-20200219-WA0032.jpg

Organizatorlerin etkinlikle ilgili mesajini da buraya kopyaliyorum:

Ülkü Park Yarış Pisti seni çağırıyor! 🏁
🛑 İster kendi otomobilinle, ister kiralayacağın VW Polo yarış otomobilleriyle piste çıkma fırsatını kaçırma!
23 Şubat Pazar günü, 'Pist Günü'ne davetlisiniz!
🕛 Etkinlik saati: 12.00-18.00

(Kayıtlar sınırlı sayıdadır. Katılım seansları için önceden bilgi vermeniz gerekmektedir.)

Toplam 7 tur 1 seans kendi aracı ile katılım 150 TL
(1 tur ısınma, 5 tur derece, 1 tur soğutma)

Polocup kiralayarak da piste cikabilirsiniz ama onun fiyat bilgisi tarafimda mevcut degil.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Sevgili arkadaslar,

Pazar gunu İzmir'de pistteyiz.
Pistin mudavimlerinden oldugumdan oturu, bu seferki etkinligin kapak fotosunda benim MiTo yer aliyor. Kendi adima cok gururlandim. Ama organizator degilim, sadece kemik kadro katilimcilardanim.

Katilmak isteyen arkadaslar lutfen gorseldeki numarayinarayip kayit yaptirsin.
Ekli dosyayı görüntüle 23957

Organizatorlerin etkinlikle ilgili mesajini da buraya kopyaliyorum:

Ülkü Park Yarış Pisti seni çağırıyor! 🏁
🛑 İster kendi otomobilinle, ister kiralayacağın VW Polo yarış otomobilleriyle piste çıkma fırsatını kaçırma!
23 Şubat Pazar günü, 'Pist Günü'ne davetlisiniz!
🕛 Etkinlik saati: 12.00-18.00

(Kayıtlar sınırlı sayıdadır. Katılım seansları için önceden bilgi vermeniz gerekmektedir.)

Toplam 7 tur 1 seans kendi aracı ile katılım 150 TL
(1 tur ısınma, 5 tur derece, 1 tur soğutma)

Polocup kiralayarak da piste cikabilirsiniz ama onun fiyat bilgisi tarafimda mevcut degil.
Ahh şu Ankara’da olacak ah :S, girmeyi o kadar isterdim ki.Kazasız belasız sürüşlere, iyi eğlenceler Rahmi Hocam.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bunu yazmak için gelmiştim. :(
Eğer Ankara’da ikamet ediyorsanız bir yerde buluşabiliriz, keyifli bir sohbet ortamı oluşabilir.

Dediğimiz gibi keşke pist olsa :S 150₺ cidden 5 tur için çok ideal, hem araçlar çok yıpranmaz hem de kısa kompakt ve teknik bir pist olduğu için 50 beygirlik aracın içinde dahi keyif verir. :)

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bu arada, ben de bu sefer kendi adıma en hardcore lastik ile piste çıkacağım bu sefer. Fedima'nın asfalt ralli lastikleri. Etkisini çok merak ediyorum.
38808_a578e6f2af6e26c09a2df003459be441.jpg

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Eğer Ankara’da ikamet ediyorsanız bir yerde buluşabiliriz, keyifli bir sohbet ortamı oluşabilir.

Dediğimiz gibi keşke pist olsa :S 150₺ cidden 5 tur için çok ideal, hem araçlar çok yıpranmaz hem de kısa kompakt ve teknik bir pist olduğu için 50 beygirlik aracın içinde dahi keyif verir. :)
Ankarada artık karting etkinliği vs yapmalıyız, wp grubu kuralım mı.
En olmadı bu cumartesi Ford Tur Oto'nun #burcuylaturla etkinliği var

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım