Jaguar XF nasıldır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Merhaba.Hiçbiryerde eski xf ile ilgilili bir yazı bulamadım.Nasıl bir araba oldugu hakkında fikrim yok.Kullanan fikir sahibi olan varmı.Çok merak ettigim bir araba, ve satılık ilanları rakiplerine göre ucuz, pek tutmadı ,kötü olduğu içinmi? Yoksa sadece jaguar imajı türkiyeye oturmadığı içinmi?

HenLeys

Profesör
9 Eyl 2016
85
63
1,010
Genelde yerine daha ucuz olduğu için 5 serisi tercih ediliyor kötü denebilceğini sanmıyorum.

msami7

Asfalt Kurutucu
3 Ocak 2017
28
12
595
Bende merak ediyorum ama neredeyse hiç piyasası yok kalitesini tartışacaklarını zannetmiyorum. Keyfime bakar binerim satarken ettiğim zarar umrumda değil zaten ucuza aldım diyenler için bir araç

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Benim yorumlarım kaliteli ve özel bir araç olduğu yönünde. Çok satılmamasının nedeni piyasasının olmayışı. Genel olarak beğenilen bir arabadır konforu yalıtımı falan üzmez yani. Youtube da Carwow, Carbuyer gibi kanallarda videoları mevcut oralara bakabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım