Jant Alacağım Önerdiğiniz Bir Yer Var Mı?(İstanbul)

ecuetos

Elit Apaçi
12 Ocak 2020
74
18
970
28
İstanbul
Marka
Renault
Merhabalar. Clio 4 aracım için jant değiştireceğim. Üstündeki jantları vermeyi düşünüyorum alırken eğer alırlarsa tabi. Durumları kötü değil ufak tefek sürtmeleri var fakat ağır sürtmeler değil. İstanbul Anadolu veya Avrupa yakası farketmez. Düzgün, işini iyi yapan ve orjinal barkoduyla birlikte jant satan güvenilir bir yere ihtiyacım var. Bildiğiniz tanıdığınız bir yer varsa önerir misiniz?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İstanbul'da tek bildiğim yer Sarıyer'de Can Eyilik'in Driven34 isimli garajı. O.Z. Racing, Apex ve BBS yetkili satıcısıdır.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Birlas veya jantmax gibi firmalar ile görüşebilirsin.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Vatan caddesinde bazı yerler var. Akdeniz caddesinin (ad olarak bilmiyorsanız eskiden lunapark, sonra migros olan şu an ispark olan yerin karşısı) başında Michelin, Continental, Bridgestone, Goodyear satıcıları uzun yıllardır oradalar. Michelin bayisinden çok defa lastik ve jant aldık, aldırdık.

Anadolu yakasında pek yer bilmem, Altunizade'de yine Michelin bayisi olan Daloğlu var Academic Hospital'ın orada, jant konusunu hatırlamıyorum lastik için çok defa alışverişimiz olmuştu, oraya da sorulabilir.

ecuetos

Elit Apaçi
12 Ocak 2020
74
18
970
28
İstanbul
Marka
Renault
Birlas veya jantmax gibi firmalar ile görüşebilirsin.
İstanbul'da tek bildiğim yer Sarıyer'de Can Eyilik'in Driven34 isimli garajı. O.Z. Racing, Apex ve BBS yetkili satıcısıdır.

Yorumlar için teşekkür ederim fakat özel garajlar daha çok profesyonel ve daha nadir jantlar satıyorlar ve fiyatları da bu sebepten hayli yüksek oluyor. Ben şuanki clio 4 jantlarımı verip yerine yeni kasa clio jantlarından almak istiyorum. Sahibinden de baktığımda tonlarca gözüküyor ama ne kalitedir veya replika mı satıyorlar onda bir bilgim yok.

Vatan caddesinde bazı yerler var. Akdeniz caddesinin (ad olarak bilmiyorsanız eskiden lunapark, sonra migros olan şu an ispark olan yerin karşısı) başında Michelin, Continental, Bridgestone, Goodyear satıcıları uzun yıllardır oradalar. Michelin bayisinden çok defa lastik ve jant aldık, aldırdık.

Anadolu yakasında pek yer bilmem, Altunizade'de yine Michelin bayisi olan Daloğlu var Academic Hospital'ın orada, jant konusunu hatırlamıyorum lastik için çok defa alışverişimiz olmuştu, oraya da sorulabilir.

Yeni açılan o kadar çok yer var ki hangisine gidcek insan şaşırıyor. Söylediğin yerlere bi bakıcam dostum teşekkür ederim. Arayıp bi konuşucam.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Oem veya markali jant ariyorsaniz sahibinden ve clio forumlarini takip edin bence. Noname cinden 0set alacaksaniz hepsi ayni dandiklikte en ucuza verenden alin.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım