Jant düzeltmek için yer önerisi

nacker

Profesör
12 Ocak 2019
433
809
1,645
İstanbul
İstanbul'da veya çevresinde işini temiz yapan bir jantçı bilen var mı? Düzeltilmesi gereken jantlar var da:)

Retrocarsturkey

Arda G.
Taklacı Güvercin
16 Eyl 2019
27
14
295
İstanbul
Marka
Dacia
Topkapı sanayide Sırdaş otomotiv var orayı tavsiye ederim. Bir çok lastikçi jant işlemlerini, torna, düzeltme, göbek açtırma v.s vs. orda yaptırır.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Haritadan baktım ama bulamadım, tam adres verme şansınız var mı acaba?
Bir de fiyatlar konusunda bir bilginiz var mı?
Bostanci oto sanayi girisinde spot lastik diye sorarsaniz gosterebilirler bilinen bir yerdir fiyatlari makuldu en son durumuna gore degisir jantin durumunu gosteren fotograf var mi

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Haritadan baktım ama bulamadım, tam adres verme şansınız var mı acaba?
Bir de fiyatlar konusunda bir bilginiz var mı?
Bostanci oto sanayi girisinde spot lastik diye sorarsaniz gosterebilirler bilinen bir yerdir fiyatlari makuldu en son durumuna gore degisir jantin durumunu gosteren fotograf var mi

nacker

Profesör
12 Ocak 2019
433
809
1,645
İstanbul
Dışarıdan bakınca belli olan bir sorunu yok hocam. Balans makinesine bağlayıp dönüşünü takip edince eğikliği fark ediliyor sadece.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım