Küçük bir kaza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aesutsever

Asfalt Kurutucu
6 Ara 2016
47
10
595
İyi günler abilerim bugün geri geri çıkarken yanda ki araca dikkat edeyim derken sağ taraftaki duvardan bir demir dışa çıkıkmış 10 cm kadar göremedim ve o demire vurdum size sorum ne yapılabilir tecribeli abilerimiz söyleyebilir mi göçük vakumlanır gibi delik fotoğrafta büyük çıkmış ama fazla büyük değil işlem görür mü değer düşer mi bilgilendirebilir misiniz

Ekli dosyalar

• IMG_2527.JPG
    IMG_2527.JPG
    744.3 KB · Görüntüleme: 339

Aesutsever

Asfalt Kurutucu
6 Ara 2016
47
10
595
İlgilendiğiniz için sağolun ne kadar mstçrafı olur acaba tahmini olarak bir de o deliğe kaynak mı yaparlar acaba

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Kaynağa gerek yok macun ile kapatılır. Fiyat konusunda pek bilgim yok maalesef :(

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,015
7
51,341
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geçmiş olsun. Yapılması gerekenleri arkadaşlar zaten belirtmiş. Fiyat hakkında benim de bir fikrim yok. Yalnız, aracınızın değerinin düşmesini istemiyorsanız bu olayın fotoğraflarını mutlaka saklayın. En azından ölücü değil de binici alıcılara elden satacak olursanız ikna etmenize yardımı olur.

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Araç geçici bir araçtı fotoğrafını satıldıktan sonra sildim. Birisi kasti olarak sağ kapı sacını adeta bir misket büyüklüğünde delmiş. Ancak nasıl deldiğini bir türlü çözemedim. Mermi girmiş gibiydi.

Aesutsever

Asfalt Kurutucu
6 Ara 2016
47
10
595
Abi demirin sivri yerine vurduğum için delindi demir de kalındı o yüzden göçtü hadi göçük çektirilir ama bu delik kafamı karıştırıyor kaportacı tanıdık var kapıda ufak bir ezik var 1 cm kadar servise götürelim dedi servis kapı değişecek diyince kalsın dedik bunu servise götürsem bu delik için bir sürü parça değiştirilecek çok az bir boyayla eskisi gibi olur mu

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Ustasına verirsen her türlü bölgesel bir boya ile halleder. Problemde çıkarmaz. Değişime gelince şöyle hesap et; minik bir lokal boya var diye aracın değeri düşmez. Ancak işlenecek hasar kaydının yarısı tutarında (1000 lire ve üceri tutar için) araç değer kaybına uğrar. Eğer Kasko varsa ve işlenecek kayıt 500-600 civarı ise değişim en güzeli. Yok işinin ehli bir usta halleder. Ama tanıdık diye bakma; işe bak.

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Hocam gecmis olsun bu kadariyla daha buyugunu atlatmissinizdir belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım