KAPALI KAFAYI YİYORUM 75000 BÜTÇE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bugraa

Asfalt Kurutucu
25 Kas 2016
2
0
535
Arkadaşlar merhaba, araba alma arifesindeyim fakat kararsızlıktan kafayı yemek üzereyim. Leon fr a gittim baktım kararsızım, Golf'ü kesin kararımla istemiyorum, ikinci el a3 bakıyorum(son kasa 2012- ). Yardım ederseniz fikirleriniz bana yol gösterebilir. Kısıtlarım;
-İkinci el olması daha iyi olur
-Alman veya VAG grubu düşünüyorum
- Benzinli olacak
-Yaşım genç , keskin hatlara sahip olması önceliğim
- Otomatik manuel farketmez
-Sunroof tarzı şeylere takılmam
- Limitim 75000
Cevaplarınızı bekliyorum..

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
VG grubunda bunlar var zaten.. Golf isteseydiniz direk manuel 1.4 TSI alın, tertemiz kullanın derdim de... o olmuyor... A3 olabilir ama yaşınız genç, belki bazı maliyetleri sizi zorlayabilir..

Leon aslında biçilmiş kaftan sizin için..
ama bence, madem ki benzin li ve manuel de olabilir diyorsunuz...

Direk mazda 3 e bakın .. hem farklılığınız olur..

bugraa

Asfalt Kurutucu
25 Kas 2016
2
0
535
VG grubunda bunlar var zaten.. Golf isteseydiniz direk manuel 1.4 TSI alın, tertemiz kullanın derdim de... o olmuyor... A3 olabilir ama yaşınız genç, belki bazı maliyetleri sizi zorlayabilir..

Leon aslında biçilmiş kaftan sizin için..
ama bence, madem ki benzin li ve manuel de olabilir diyorsunuz...

Direk mazda 3 e bakın .. hem farklılığınız olur..

Mazda 3 ikinci eli düşük olması nedeniyle ailemden onay alamadı :)
Leon dediğiniz gibi tam uygun olan araç zaten ilk baktığım araçtı ama nedense içimden bir ses leon alma diyor zaten 2 ay sonra makyaj geliyor. Teşekkürler

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Mazda 3 ikinci eli düşük olması nedeniyle ailemden onay alamadı :)
Leon dediğiniz gibi tam uygun olan araç zaten ilk baktığım araçtı ama nedense içimden bir ses leon alma diyor zaten 2 ay sonra makyaj geliyor. Teşekkürler

sizde 2nci el alın Mazdayı .. daha uyguna alırsınız, sonrada aynı şekilde satarsınız

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Malesef zaten şu an isteseniz de alamazsınız ÖTVden dolayı :) firmalar fiyat listelerini güncelledikten sonra tekrar düşünün derim ben.

Birkaç saat önce leon sordum, nakit param var alıyorum dedim satmadı adam resmen :)

efaykac

Profesör
24 Eyl 2016
102
80
1,035
İstanbul
Rapid spaceback, üst donanımında kalite algısı çok yüksek ve bagaj ve tavandaki piano black detayı tam genç işi. VAG grubunda tercih edeceğim tek arabadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım