Kaliteli Fm Transmitter Önerisi

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Yok, spotify/tuneinRadio/SoundCloud/YouTube/GoogleMusic gibi bir sürü uygulamayı görüyor tanıyor. Kendi uygulamasını bağlantı sağlandığında bunlardan birini otm. açıp oynatmaya başlaması için ayarlayabiliyorsun
Eyvallah, aldık patlamayalım boş yere bir daha :D bugün şehir içinde dağıtıma çıkmış.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
24 saatten önce geldi ürün, şimdi tek eksik araba. :D
f1a3143542c00734907db963064ebe91.jpg

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
İstanbulda geçen biraz denedim bunu. Beklediğimden çok daha iyi, beklentimi acayip düşürmüştüm aslında İstanbul için, gayet iyi karşıladı. Frekansı kendi mi buldu orda mıydı artık neyse anlamadım pek, 96.4te iyi çalıştı, normalde dolu bir kanal fakat bu sesi bastırıp kendi işini yaptı, bir iki cızırtı oldu sonra gitti belki ara sıra yine cızırtı yapabilir, aşırı cızırtı olmadıkça ben çok takmıyorum. Şimdi anadolu yakası için bu şekil, iyi.

Bir de başlığı hayrına bir yönetici transmitter diye değişse ne güzel olur arayınca bulamıyoruz :D @Bedirhan @Berkin

Son düzenleme:

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
890
1,617
2,320
İst.
Marka
Ford
İstanbulda geçen biraz denedim bunu. Beklediğimden çok daha iyi, beklentimi acayip düşürmüştüm aslında İstanbul için, gayet iyi karşıladı. Frekansı kendi mi buldu orda mıydı artık neyse anlamadım pek, 96.4te iyi çalıştı, normalde dolu bir kanal fakat bu sesi bastırıp kendi işini yaptı, bir iki cızırtı oldu sonra gitti belki ara sıra yine cızırtı yapabilir, aşırı cızırtı olmadıkça ben çok takmıyorum. Şimdi anadolu yakası için bu şekil, iyi.

Bir de başlığı hayrına bir yönetici transmitter diye değişse ne güzel olur arayınca bulamıyoruz :D @Bedirhan @Berkin
ilçeden ilçeye değişiyor bahçeşehir ve beylikdüzü civarında iyi çekerken başakşehirde frekans çarpışması oluyor. beşiktaş ortaköy sularını anlatmama gerek yok sanırım :D Edirne'de yaşadığım için ideal ama büyükşehirde otursam kesinlikle bt modulü ekletirim.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
ilçeden ilçeye değişiyor bahçeşehir ve beylikdüzü civarında iyi çekerken başakşehirde frekans çarpışması oluyor. beşiktaş ortaköy sularını anlatmama gerek yok sanırım :D Edirne'de yaşadığım için ideal ama büyükşehirde otursam kesinlikle bt modulü ekletirim.
Evet sadece istanbulda kullanacak olsaydım ben de tercih etmezdim.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Xiaomi roidmi uygulamasında shake özelliği var müziği değiştirmek için, eğer müzik bittiğinde duruyor diğerine geçmiyorsa bu özelliği kapatın sorun büyük ihtimalle düzelir. Belki ilerde shake özelliği düzgün çalışabilir ama şu an çalışmıyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,190
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Xiaomi roidmi uygulamasında shake özelliği var müziği değiştirmek için, eğer müzik bittiğinde duruyor diğerine geçmiyorsa bu özelliği kapatın sorun büyük ihtimalle düzelir. Belki ilerde shake özelliği düzgün çalışabilir ama şu an çalışmıyor.
+1
Bana söyledi, sorunumu çözdü. Valla doğru :)

• Haha
Tepkiler: Diaspolis

Ömer.

Profesör
23 Ağu 2020
57
32
1,020
Malatya
Marka
Fiat
Ben de konuyu hortlatıyorum ama konunun sadece sponsoru eksik 😅. Ben de aldım bir tane, güzel çalışıyor ama bazen cızırtı yapıyor (çakmaklığa tam oturmuyor, ondan olabilir). Yalnız bir sorunum var, cihaz çakmaklıktayken aracı çalıştırdığı zaman problem yok. Ama araç çalışırken taktım bir sefer kıvılcım attırdı, başka sefer de sigortayı attırdı. 15a sigorta yerine acaba 20a taksam çok mu risk almış olurum sizce?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,190
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ben de konuyu hortlatıyorum ama konunun sadece sponsoru eksik 😅. Ben de aldım bir tane, güzel çalışıyor ama bazen cızırtı yapıyor (çakmaklığa tam oturmuyor, ondan olabilir). Yalnız bir sorunum var, cihaz çakmaklıktayken aracı çalıştırdığı zaman problem yok. Ama araç çalışırken taktım bir sefer kıvılcım attırdı, başka sefer de sigortayı attırdı. 15a sigorta yerine acaba 20a taksam çok mu risk almış olurum sizce?
Temassızlık olan gevşek çakmaklıklarda sık sık sigorta attırıyor. Ben de çok yaşadım, her seferinde elime bir türlü düz tornavida geçmediği için cihazı satana kadar bir türlü gereken onarımı yapmak kısmet olmadı. Çözümü basit. Çakmaklığın içinde bu gevşekliği önleyen pil yuvalarındakine benzer karşılıklı iki tane metal yassı çubuk gibi şeyler var. Onları düz tornavidayla hafif kaldırtırsanız o gevşeklik sorunu çözülecektir. Sigorta amperiyle oynamanızı kesinlikle önermem.

Ömer.

Profesör
23 Ağu 2020
57
32
1,020
Malatya
Marka
Fiat
Temassızlık olan gevşek çakmaklıklarda sık sık sigorta attırıyor. Ben de çok yaşadım, her seferinde elime bir türlü düz tornavida geçmediği için cihazı satana kadar bir türlü gereken onarımı yapmak kısmet olmadı. Çözümü basit. Çakmaklığın içinde bu gevşekliği önleyen pil yuvalarındakine benzer karşılıklı iki tane metal yassı çubuk gibi şeyler var. Onları düz tornavidayla hafif kaldırtırsanız o gevşeklik sorunu çözülecektir. Sigorta amperiyle oynamanızı kesinlikle önermem.
Tamamdır hocam, teşekkürler 🙂

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
-Eksi olarak sayılmaz ama bizim aracımız Nissan, sokette hafif bir boşluk kalıyor bu da tam oturmadığı için cızırtıya sebep oluyor. Cihaz tam oturduğu zaman sesi gayet güzel. Yanına kağıt sıkıştırıp bu durumu aştık.

hocam bizde de aynı sorun vardı. en basit çözüm yolu kağıt. cihazı takarken yanından aynı anda kağıdı sokarsanız sorun çözülecektir. şu videoda belli belirsiz görünüyor sol tarafında:

Ömer.

Profesör
23 Ağu 2020
57
32
1,020
Malatya
Marka
Fiat
hocam bizde de aynı sorun vardı. en basit çözüm yolu kağıt. cihazı takarken yanından aynı anda kağıdı sokarsanız sorun çözülecektir. şu videoda belli belirsiz görünüyor sol tarafında:
Teşekkür ederim. @bt hocamın dediğini yaptım, şu an oturdu gibi. Eğer yine tam oturmamaya başlarsa kağıt sıkıştırmayı deneyeceğim, sağolun

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım