Kaliteli Fm Transmitter Önerisi

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,450
6,788
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
araba kontak kapalıyken çakmak ısıtıyorsa sıkıntı. çakmak kontağı açtıktan sonra çalışıyorsa o zaman sıkıntı olmaz.
Kontağı kapattığım an transmitterin isigi sönüyor Bluetooth bağlantısı da kesiliyor. Kontağı açtığımdaysa ışığı yeniden yanmaya başlıyor. Bu durumda bir sıkıntısı yok oykeyse demi abi?

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Kontağı kapattığım an transmitterin isigi sönüyor Bluetooth bağlantısı da kesiliyor. Kontağı açtığımdaysa ışığı yeniden yanmaya başlıyor. Bu durumda bir sıkıntısı yok oykeyse demi abi?

Ben tedbiri elden bırakmam işim bitince sökerdim. Sende öyle yap 1 saniyeni bile almaz

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
n11 den hiç alışveriş yapmadım 5 güne gelir mi. Salı günü yola çıkar diyor şimdi alırsam
Xiaomi Roidmi 3s Bluetooth FM Transmitter-Araç Şarj Adaptörü-Siya 169,90 TL yerine 112,40 TL
https://urun.n11.com/fm-transmitter...ransmitter-arac-sarj-adaptoru-siya-P287236792
En geç 14 kasım çarşamba günü kargoya verilir yazıyor. N11 den şimdiye kadar birçok siparişim oldu ve bir sorun yaşamadım fakat bu yaşanmayacağı anlamına gelmez. Linkteki ürünün satıcının puanı da yüksek. Şahsen bu linktekini almayı tercih ederdim. Yalnız isterseniz diğer sitelere de bakabilirsiniz daha uygun fiyata bulunabilir belki.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
çok akım çeken bir cihaz değil anladığım kadarıyla. çakmak veya araç süpürgesi kadar yüksek akım çeken bir cihaz değilse kalsın. Zaten öyle çok çeken cihaz olsa üstünde bir aç/kapa fonksiyonu olurdu. Oyna devam. :) Ama sigorta attırmaya başlarsa o zaman tabii ki müdahaleyi yap.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Alfada da audide de kullanabiliyorum, hatta bi defa taunusa taktım denedim onda da oldu :D :D bu 3 olanı daha uyumluydu galiba yanlış hatırlamıyorsam @emert20 önermişti bana da

aynen coni vaynen abi telefona yüklenilen uygulama üzerinden frekans değiştiriyoruz
taunusun orjinal çakmakşığına uyan delikanlı ürün hangisi abi? bluetoothtan müzik dinleyebilecek miyim

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Xiaomi Roidmi 3s Bluetooth FM Transmitter-Araç Şarj Adaptörü-Siya 169,90 TL yerine 112,40 TL
https://urun.n11.com/fm-transmitter...ransmitter-arac-sarj-adaptoru-siya-P287236792
En geç 14 kasım çarşamba günü kargoya verilir yazıyor. N11 den şimdiye kadar birçok siparişim oldu ve bir sorun yaşamadım fakat bu yaşanmayacağı anlamına gelmez. Linkteki ürünün satıcının puanı da yüksek. Şahsen bu linktekini almayı tercih ederdim. Yalnız isterseniz diğer sitelere de bakabilirsiniz daha uygun fiyata bulunabilir belki.

Bunun siparişini verdim parayı çekti ama ne bir mesaj ne de mail geldi. Merakla bekliyorum ne olacak. Bir kaç incelemesini baktım cihaz güzel gözüküyor.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,450
6,788
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Ben tedbiri elden bırakmam işim bitince sökerdim. Sende öyle yap 1 saniyeni bile almaz
Benim arabada soylebir sorun var çakmakligin capi bu FM transmitterden daha büyük onun için taktigim da bosluk kalıyor. Onun için bende bir şeyle sıkıştırıp sabitledim her çıkarıp takmamda yeniden ayarlamam gerekiyor onun icin çıkarmiyorum.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
taunusun orjinal çakmakşığına uyan delikanlı ürün hangisi abi? bluetoothtan müzik dinleyebilecek miyim
Taanusun teybi orijinal mi takılı ki ? Değilse 100-150 liraları buna vermek yerine iyi kötü bi bluetooth teyp alabilirsiniz zaten fena olmuyo ses çıkışları. A101 de satılan double teybi kullanıyorum ben 250 liraya almıştım galiba şu ekranı içinden fırlayanlar daha ucuzdu

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Taanusun teybi orijinal mi takılı ki ? Değilse 100-150 liraları buna vermek yerine iyi kötü bi bluetooth teyp alabilirsiniz zaten fena olmuyo ses çıkışları. A101 de satılan double teybi kullanıyorum ben 250 liraya almıştım galiba şu ekranı içinden fırlayanlar daha ucuzdu

@Toprak38 haklı, sık dişini 200-250 liralık bi teyp al hepsinden iyi :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Bende onu düşündüm. Hem acelem olduğu hem de belki seneye arabayı satabiliriz. İç aksamda parçanın sökülüp takılmasını istemedim.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bende onu düşündüm. Hem acelem olduğu hem de belki seneye arabayı satabiliriz. İç aksamda parçanın sökülüp takılmasını istemedim.
Kaliteli değil çok ama fena da değil. Telefon görüşmesinde mikrofonu biraz uzak kalıyo onun dışında sesinden memnunum. Flaşa film falan atıp birini bekleyeceğim zaman teypten izliyorum çözünürlük falan güzel. Piranha galiba markası

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Kaliteli değil çok ama fena da değil. Telefon görüşmesinde mikrofonu biraz uzak kalıyo onun dışında sesinden memnunum. Flaşa film falan atıp birini bekleyeceğim zaman teypten izliyorum çözünürlük falan güzel. Piranha galiba markası

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arabanın konsolu da biraz acayip öyle ekranlı şeyler hiç uyumlu durmaz.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Dediniz dediniz benide heveslendirdiniz :) Malum benim Corolla'da CD çalar var ve yol bilgisayarıda aynı ekranda.Yol bilgisayarı olan multimedyayada 2000 TL civarı istiyorlar.Eğer çakmaklık girişime uyumluysa yarın sipariş geçicem

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım