Kaliteli Fm Transmitter Önerisi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Biliyorum ki bu cihazlar ses kalitesi olarak pek iyi olmuyor ama kullandığım araba da sadece cd çalar ve radyo var. Ses kalitesi iyi olmasa da hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum ve telefonumu bir şekilde arabaya bağlayıp müzik dinlemek istiyorum. Eğer bildiğiniz bir marka varsa önerilerinizi bekliyorum.

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Xiaomi roidmi modelleri var. Ben kullanmadım o yüzden bir fikrim yok gördüğüm bir kaç yorum olumluydu. Forumda da bu cihazı kullanan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Xiaomi roidmi modelleri var. Ben kullanmadım o yüzden bir fikrim yok gördüğüm bir kaç yorum olumluydu. Forumda da bu cihazı kullanan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum.

biri ben biri de @emert20 :D

bluetooth olarak bağlanıyorum, fm transmitterden çok daha verimli ses kalitesi :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Peki cızırtı gibi bir sorun var mı

Hiç yok, google amcada yaptığım aramalarda çok rastladığım bir yorum vardı.
İstanbulda yaşayanlar frekans bolluğundan ötürü dönem dönem radyo frekansıyla karışmasından şikayetçiymiş, öyle olunca frekansı değiştirip devam ediyorsun :) ben de mesela bi frekanstan gidiyordum, didime gittiğimde yerel bi radyo frekansıyla çakıştı. Değiştirdim, pozisyon nizamı oyna devam :D

Önemli olan her yerde boş olabilecek frekansı bulabilmek sanırım. Bi kere değiştirdim 6 aydır aynen devam ediyorum.

Netlik olarak gerçekten iyi ya

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
İstanbulda yaşayanlar frekans bolluğundan ötürü dönem dönem radyo frekansıyla karışmasından şikayetçiymiş, öyle olunca frekansı değiştirip devam ediyorsun :) ben de mesela bi frekanstan gidiyordum, didime gittiğimde yerel bi radyo frekansıyla çakıştı. Değiştirdim, pozisyon nizamı oyna devam :D

Önemli olan her yerde boş olabilecek frekansı bulabilmek sanırım. Bi kere değiştirdim 6 aydır aynen devam ediyorum.

Roidmi'yi desteklemeyen otomobil markaları ve modelleri

• Nissan
  • Kia
  • Subaru
Cihaz, aşağıda listelenen araba modellerinde kullanılamaz

• Peugeot 201 / Peugeot 2008
  • Mazda 2
  • Suzuki Alto
  • Honda Odyssey / City / Vezel / Jazz
  • Toyota Vios
  • Honda Dongfeng XR-V
  • Skoda Fabia / Rapid
  • FAW-Volkswagen Yeni Jetta
  • Citroen Elysee
xiaomi-roidmi-2s-uyumlu-arabalar.jpg

Ürünün altna bunu yazmışlar acaba bizim arabayla uyumlu olur mu onu araştırıyorum şuan onu kesinleştireyim. Almayı düşünüyorum arabanın öyle bir konsolu var ki. Ekran desen takılamıyor. Müzik çalar değişsek o kadar abest duracak ki. Zaten vakit ve para yok en temizi bunla idare etmek

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

Bu aletin frekanslarını yüklettiği bir mobil uygulamadan filan mı değiştiriyorsunuz? Nasıl oluyor o iş?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Roidmi'yi desteklemeyen otomobil markaları ve modelleri

• Nissan
  • Kia
  • Subaru
Cihaz, aşağıda listelenen araba modellerinde kullanılamaz

• Peugeot 201 / Peugeot 2008
  • Mazda 2
  • Suzuki Alto
  • Honda Odyssey / City / Vezel / Jazz
  • Toyota Vios
  • Honda Dongfeng XR-V
  • Skoda Fabia / Rapid
  • FAW-Volkswagen Yeni Jetta
  • Citroen Elysee
xiaomi-roidmi-2s-uyumlu-arabalar.jpg

Ürünün altna bunu yazmışlar acaba bizim arabayla uyumlu olur mu onu araştırıyorum şuan onu kesinleştireyim. Almayı düşünüyorum arabanın öyle bir konsolu var ki. Ekran desen takılamıyor. Müzik çalar değişsek o kadar abest duracak ki. Zaten vakit ve para yok en temizi bunla idare etmek

Alfada da audide de kullanabiliyorum, hatta bi defa taunusa taktım denedim onda da oldu :D :D bu 3 olanı daha uyumluydu galiba yanlış hatırlamıyorsam @emert20 önermişti bana da

Bu aletin frekanslarını yüklettiği bir mobil uygulamadan filan mı değiştiriyorsunuz? Nasıl oluyor o iş?

aynen coni vaynen abi telefona yüklenilen uygulama üzerinden frekans değiştiriyoruz

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Xiaomi Roidmi 3S kullanıyorum mutluyum tavsiye ederim :D ama 2 telefonu şarja takınca sanki cızırdıyor , birde aynı frenkası kullanan başka araç girince bizimki sanki sönük pısırık kalıyor :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
bişey sorucam, şimdi bunu çakmaklığa taktığımızda telefonu bağlayınca şarj oluyor dimi?
peki orijinalinde aux olmayan teyp için sonradan aux girişi nasıl yapılır yardım edin cahılım
Sinan panpam bizim araba için biraz araştırmıştım , teybin arkasında boşta duran bir soket vardı . O sokete bir kablo bağlayıp yapıyorlardı . Bende direk hazır aldım kablo ile soketi ucunda da stereo 3.5mm Jack var . Oldu . Ama şuan onu kullanmıyoruz .

Fiesta icinde araştırmak lazım , Fiesta MK(?) Aux falan yazarsan çıkar .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...Qiq_wq3WkQUgeUZjJX6Dd8Z6GoOAqpVMaAhQxEALw_wcB

Bunu almayı düşünüyorum sizce nasıl. Cihazın haftaya cumartesine kadar elimde olması lazım.

bişey sorucam, şimdi bunu çakmaklığa taktığımızda telefonu bağlayınca şarj oluyor dimi?
peki orijinalinde aux olmayan teyp için sonradan aux girişi nasıl yapılır yardım edin cahılım

Fm transmitörlerin aux girişli olanları da var onlar işini görebilir

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Bende sana şunu sorayım şimdi ben bu aleti hep çakmakliga takılı şekilde kullanıyorum. İlk calistirmalarda akünün ömründen yer mi?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bende sana şunu sorayım şimdi ben bu aleti hep çakmakliga takılı şekilde kullanıyorum. İlk calistirmalarda akünün ömründen yer mi?
araba kontak kapalıyken çakmak ısıtıyorsa sıkıntı. çakmak kontağı açtıktan sonra çalışıyorsa o zaman sıkıntı olmaz.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım