Kaliteli Fm Transmitter Önerisi

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Ürün bugün elime geçti.Corollanın çakmaklığına cuk oturdu ve rengini arabanın ambiyans rengi olan yeşile uyarladım bluetooth çok efektif çalışıyor her şey güzel sadece yüksek seste şarkı geçişlerinde aradan biraz uğultu geliyor.(Ürün Roidmi 2S)Ama cızırtı kesinlikle yok ayrıca hepsi buradadan aldım

Ekli dosyalar

• B5642CC3-9A73-4E34-88F9-50CBE990F1AB.jpeg
    B5642CC3-9A73-4E34-88F9-50CBE990F1AB.jpeg
    213.5 KB · Görüntüleme: 79

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Arkadaşlar benim bu akşam canıma tak dedi, ben bir alışveriş yaptım, gecenin 4'ünde aldım gitti :)
https://urun.n11.com/fm-transmitter...ransmitter-arac-sarj-adaptoru-siya-P287236792
N11'den ilk alışverişim. Umarım Amazon gibi kartıma kast etmezler.
Ben şu cuma indirimini bekleyeceğim Şimdi bu cihaz usb de okuyor mu
Edit:Cuma indirimi demişken şu fiyatları şişirip şişirip indirme sokmayın artık
Edit2:Ben bu cihazı kullanıyorum 6 ay oldu şuanlık cızırtı yok aux , bluetooth ve usb girişleri var hepsi sorunsuz çalışıyor tek sorun normalde kontakla kapanması lazım ama kapanmıyor her arabaya binişimde kumandadan açıp kapatmam lazım bundan öncede 10 tl'ye aux kablosu almıştım orjinal teype uygun kablonun kalitesi cd ile aynıydı bunun 1 tık daha düşük
nQYOm1.jpg

Edit3:Kargo konusunda da kargo markasından çok şubesi önemli Isparta ta aras bence kötü iken Lüleburgaz da memnunum yurtiçi için ise Ispartada gayet

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,185
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Herkes bu başlığı mı bekliyormuş :D
öyle deme 30-40 liralıkların aşırı dandik olduğunu herkes biliyor. Ama ihtiyaç duyulan da bir ürün. Birisi çıkıp "ben sağlam para gömdüm ama çok memnunum" derse ve 2 kişi daha "aa bende de var müthiş teşekkürler hb" filan derse tabii ki millet toplanır noliyi der :D
upload_2018-11-20_15-41-28.png

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Ben de alsam mı almasam mı diyordum, bir ara mp3 çalar alıp auxa bağlayayım dedim ki aklıma başka bir şey geldi. Eski telefonum iphone 4s niye evde boşa yatıyor ki dedim :) Spotify premium üyeliğim de var zaten, telefonu sıfırladım ve spotifydan şarkıları telefona indirip arabanın telefonu yaptım gitti. Eve geldiğimde yanıma alıyorum, park ettiğimde de torpidoya atıyorum, tamamdır :D

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,786
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Valla ben aldığım zamanlar çok fazla bilinmiyordu. Bir gece Hepsiburada da dolaşırken bu ürünü gördum ve aman tanrim didim :D teyp alıp aracın orijinalliğini bozmak istemeyen ve aux Bluetooth gibi özellikleri olmayan arabalar icinharikai bir alet bence. Hem kaliteli hem de diğerleri gibi gereksiz büyük değil.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
öyle deme 30-40 liralıkların aşırı dandik olduğunu herkes biliyor. Ama ihtiyaç duyulan da bir ürün. Birisi çıkıp "ben sağlam para gömdüm ama çok memnunum" derse ve 2 kişi daha "aa bende de var müthiş teşekkürler hb" filan derse tabii ki millet toplanır noliyi der :D
Ekli dosyayı görüntüle 16117

Bende normalde 40 liracık çakma bir tane vardı. Bunun 40 liralığı varsa 200 liralık kalitelisi de vardır ama bu hangisidir öğrenmek için açtım. Arabanın orjinalliğini bozmadan bluetooth ,şarj gibi bir özellik eklemek büyük nimet. Maalesef pazar yola çıktığım ve ürün pazartesi ulaştığı için bir süre kullanamayacağım :(

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,185
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar benim bu akşam canıma tak dedi, ben bir alışveriş yaptım, gecenin 4'ünde aldım gitti :)
https://urun.n11.com/fm-transmitter...ransmitter-arac-sarj-adaptoru-siya-P287236792
N11'den ilk alışverişim. Umarım Amazon gibi kartıma kast etmezler.
Aldım, black friday arifesinin etkisiyle kargo eve benden çabuk geldi.:D Dün ilk kez denedim. Çakmaklığım çok gevşek, böyle bir sıkıntım var. Belki de onun etkisiyle ilk kez taktıktan 4-5 sn sonra gözümün önünde ışığı yavaşça söndü, sigortayı attırdı. Tabii daha sesini duyamadan böyle bir şey yaşayınca modum aşırı düştü, ya hep sigorta attırırsa vs. diye sıkıntıya soktum kendimi. Sonrasında denedim ve çok memnun kaldım. Biraz ayarlarını yapınca da çok pratik bir hal alıyor. Frekansları iyi bloke ediyor.

Ama bu cihaz sayesinde bir sıkıntıyı fark ettim. Kocaeli'de boş istasyon yokmuş ya, benim dinlemediğim bir sürü radyo kanalı varmış. Ben hep onları yok saymışım kafamda :D İstasyon kalitelerinde Gebze ve Sakarya etkisi ciddi hissediliyor, frekansları boş yere işgal ediyorlarmış farkında değilmişim.. :/ 20 km'de 3-4 kez frekans değiştirmek durumunda kaldım.

Bir handikapı var. Mobil uygulaması çok stabil değil. Kafasına göre telefonda tutarsız hareketler yapabiliyor. Telefonum Huawei. CPU uyumluluğu gibi bir şey olabilir. Gerçi her şeyi otomatiğe bağladıktan sonra pek sıkıntı çıkarmamaya başladı ama olsun.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,185
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aldım, black friday arifesinin etkisiyle kargo eve benden çabuk geldi.:D Dün ilk kez denedim. Çakmaklığım çok gevşek, böyle bir sıkıntım var. Belki de onun etkisiyle ilk kez taktıktan 4-5 sn sonra gözümün önünde ışığı yavaşça söndü, sigortayı attırdı. Tabii daha sesini duyamadan böyle bir şey yaşayınca modum aşırı düştü, ya hep sigorta attırırsa vs. diye sıkıntıya soktum kendimi. Sonrasında denedim ve çok memnun kaldım. Biraz ayarlarını yapınca da çok pratik bir hal alıyor. Frekansları iyi bloke ediyor.

Ama bu cihaz sayesinde bir sıkıntıyı fark ettim. Kocaeli'de boş istasyon yokmuş ya, benim dinlemediğim bir sürü radyo kanalı varmış. Ben hep onları yok saymışım kafamda :D İstasyon kalitelerinde Gebze ve Sakarya etkisi ciddi hissediliyor, frekansları boş yere işgal ediyorlarmış farkında değilmişim.. :/ 20 km'de 3-4 kez frekans değiştirmek durumunda kaldım.

Bir handikapı var. Mobil uygulaması çok stabil değil. Kafasına göre telefonda tutarsız hareketler yapabiliyor. Telefonum Huawei. CPU uyumluluğu gibi bir şey olabilir. Gerçi her şeyi otomatiğe bağladıktan sonra pek sıkıntı çıkarmamaya başladı ama olsun.
İzlenimlere devam. Dayanılmaz cızırtılar, dün bana ışıklarda dururken arabadan inip anteni söktürdü. Hiç sorun kalmadı. Bu akşam bindiğimda yine dip ses vardı. Cihaza dokununca topraklıyormuşum gibi düzeliyordu. Benim hoşaf olmuş çakmak yuvasında hafif hareket ettirince düzeldi. :)

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
İzlenimlere devam. Dayanılmaz cızırtılar, dün bana ışıklarda dururken arabadan inip anteni söktürdü. Hiç sorun kalmadı. Bu akşam bindiğimda yine dip ses vardı. Cihaza dokununca topraklıyormuşum gibi düzeliyordu. Benim hoşaf olmuş çakmak yuvasında hafif hareket ettirince düzeldi. :)
Deneyimlerime göre corsa c nin çakmak yuvasında çakmak dışında herhangi birşey randımanlı çalışmıyor. Bende sipariş verdim boş frekansta kaset yada cd deki ses kalitesini alabildin mi ?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,185
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Deneyimlerime göre corsa c nin çakmak yuvasında çakmak dışında herhangi birşey randımanlı çalışmıyor. Bende sipariş verdim boş frekansta kaset yada cd deki ses kalitesini alabildin mi ?
Net doğru deneyim :) CD kalitesinde sesi kesinlikle alamadım, muhtemelen alamayacağım da. Sebebi şu: Aracın radyosu en kaliteli ne kadar ses verebiliyorsa o sesi alabildim. Cihazın yaptığı yayın, telefonun ses çıkışı ne kadar iyiyse o kadar iyi. Gayet başarılı. Cihaz çıkışından kalite kaybı sıfır. Ama iş en zayıf halkada; yani aracın ses sisteminin radyodan ne kadar kaliteli ses verdiğinde bitiyor. O da benim arabada berbat :D Eşantiyon radyolar gibi ya :'D

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Net doğru deneyim :) CD kalitesinde sesi kesinlikle alamadım, muhtemelen alamayacağım da. Sebebi şu: Aracın radyosu en kaliteli ne kadar ses verebiliyorsa o sesi alabildim. Cihazın yaptığı yayın, telefonun ses çıkışı ne kadar iyiyse o kadar iyi. Gayet başarılı. Cihaz çıkışından kalite kaybı sıfır. Ama iş en zayıf halkada; yani aracın ses sisteminin radyodan ne kadar kaliteli ses verdiğinde bitiyor. O da benim arabada berbat :D Eşantiyon radyolar gibi ya :'D
Biliyorum reis bende çok çektim o radyodan sana bi önerim var yıllarca beni kurtaran ürün
https://m.n11.com/aux-kablolu-arac-...s-ZcvAdaPQ4VPIy3fNPo3GVT_nMVVMsxoCxCUQAvD_BwE

https://www.hepsiburada.com/schwer-...Ri14w8Pb6ad3WY5Scx2koaLwBZRz9zPxoCP1gQAvD_BwE
Bende hama marka var hala duruyor arabada ses kalitesi gayet tatmin edici

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,185
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Biliyorum reis bende çok çektim o radyodan sana bi önerim var yıllarca beni kurtaran ürün
https://m.n11.com/aux-kablolu-arac-...s-ZcvAdaPQ4VPIy3fNPo3GVT_nMVVMsxoCxCUQAvD_BwE

https://www.hepsiburada.com/schwer-...Ri14w8Pb6ad3WY5Scx2koaLwBZRz9zPxoCP1gQAvD_BwE
Bende hama marka var hala duruyor arabada ses kalitesi gayet tatmin edici
Bunların en kalitelisi kalın kablolu Minton'u kullandım, en kalitelisine bile lanet ettim. Araba en ufak bir yol bozukluğundan geçtiğinde kasedi çıkarıp geri takmak gerekiyordu. Kablosu da kısa sürede temassızlığa başlıyor. En kalitelisi dedim ya, tek iyi tarafı ses kalitesinin iyi olmasıydı.
Şimdi bu cihaza vasat teyp parası verdikten sonra radyom iflas etmedikçe başka bir seçenek düşünmem. :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım