Kaliteli Fm Transmitter Önerisi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

OnurTuran

Düz Yol Gazcısı
1 Ocak 2019
44
126
235
38
Ardahan
Marka
Renault
Arkadaşlar bu Roidmi benim de bayağı ilgimi çekti. Bütçe nedeniyle bir müddet kullanılabilir diye düşünüyorum. Aktif kullanan arkadaşlardan memnun olmayan var mı? Varsa sebepleri ile birlikte yazabilirse sevinirim. Bir de anladığım kadarıyla son çıkan modeli 3s. ancak bakıyorum 2s daha pahalı gibi. Hangisini tavsiye edersiniz?

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Arkadaşlar bu Roidmi benim de bayağı ilgimi çekti. Bütçe nedeniyle bir müddet kullanılabilir diye düşünüyorum. Aktif kullanan arkadaşlardan memnun olmayan var mı? Varsa sebepleri ile birlikte yazabilirse sevinirim. Bir de anladığım kadarıyla son çıkan modeli 3s. ancak bakıyorum 2s daha pahalı gibi. Hangisini tavsiye edersiniz?
Merhaba ben 1 ,5 seneyi geckin bir suredir roidmi 2s modelini kullanıyorum. Oldukca memnunum. Ancak bazen telefon ve cihaz otomatik olarak baglanirken bazende elle Bluetoothu baglamam gerekiy8r bu bana Özel bir durum mudur bilmiyorum ios cihaz kullanıyorum. USB okuyun bir model isterseniz b8rde boyle bir seçenek var ancak kullanmadığım icin bilmiyorum.
Alternatif olarak bu ürünede bakılabilir usbden müzik çalma seçeneğide var sanırım. Ama kalitesi hakkında fikrim yok.
https://shop.carthrottle.com/produc...I5BC9ZX-QU7wUxcC-kfgRRGKgz-5jf8f_O-WzR9SJ-qDo

OnurTuran

Düz Yol Gazcısı
1 Ocak 2019
44
126
235
38
Ardahan
Marka
Renault
Aynen usb çıkışı yalnızca telefonu vs şarj etmek için bağlantı Bluetooth ile yapılıyor.
Mantıksız olmuş biraz :(
Merhaba ben 1 ,5 seneyi geckin bir suredir roidmi 2s modelini kullanıyorum. Oldukca memnunum. Ancak bazen telefon ve cihaz otomatik olarak baglanirken bazende elle Bluetoothu baglamam gerekiy8r bu bana Özel bir durum mudur bilmiyorum ios cihaz kullanıyorum. USB okuyun bir model isterseniz b8rde boyle bir seçenek var ancak kullanmadığım icin bilmiyorum.
Bağlantı ios sorunu kaynaklı olabilir. Teşekkür ederim tavsiyeniz için. :)

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Şimdi ben bu ürünü aldım ama nasıl kullanılıyor tam çözemedim çakmaklığa takdıktan sonra bluetooth ile bağladım peki radyoyu hangi konuma alayım

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Şimdi ben bu ürünü aldım ama nasıl kullanılıyor tam çözemedim çakmaklığa takdıktan sonra bluetooth ile bağladım peki radyoyu hangi konuma alayım
Cihaz kendi içinde 96,4 e ayarlı olarak geliyor illaki ROİDMİ uygulamasını kullanmanıza gerek yok, radyonuzdan 96,4 açın yeterli. Bluetooth olan herhangi bir cihaz bağlayabilirsiniz

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Müzikler illa telefonda olması mı gerekiyor? Spotify Muud fizy gibi uygulamalarla kullanabilir miyiz? Roidmi 3s için. Müzik uygulama içinden mi açılıyor yoksa bluetooth kulaklık gibi bağlandıktan sonra uygulamalardan vs herhangi açtığımız bir şey orda mı çalıyor

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Müzikler illa telefonda olması mı gerekiyor? Spotify Muud fizy gibi uygulamalarla kullanabilir miyiz? Roidmi 3s için. Müzik uygulama içinden mi açılıyor yoksa bluetooth kulaklık gibi bağlandıktan sonra uygulamalardan vs herhangi açtığımız bir şey orda mı çalıyor
Bluetooth kulaklık mantığı. Telefon neyden ses verirse onu çalar. Zaten kulaklık olarak görüyordur muhtemelen telefon bu cihazları

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yok, spotify/tuneinRadio/SoundCloud/YouTube/GoogleMusic gibi bir sürü uygulamayı görüyor tanıyor. Kendi uygulamasını bağlantı sağlandığında bunlardan birini otm. açıp oynatmaya başlaması için ayarlayabiliyorsun

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım