Kaza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Park halindeki arabaya vurup kaçmışlar. Bu durumda ne yapabiliriz yardım edebilecek olan var mı?
486038051115154cd5f1fd4558a5286e.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Geçmiş olsun. Şerefsiz ne kadar çok insan var, madem sürttün niye adam gibi numaranı bir şeyini bırakmazsın ki.
Şu an yapılabilecek en iyi şey pasta cila yapmak. Pasta ciladan sonra nerede gömüklük var, nerede kalıcı iz kalmış hepsi görünür. Birkaç yerde ufak gömüklükler var. Pasta ciladan sonrası artık size kalıyor, ya olduğu gibi binersiniz veya rütuş yaparsınız yapılabilen yerlere veya boyarsınız.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Teşekkür ederim ne kadar masraf çıkar sizce ?

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Teşekkür ederim ne kadar masraf çıkar sizce ?

Pasta cila siz yaparsanız eğer cila fiyatı 10 lira civarından başlar ama tavsiyem sonax falan alın 50 lira civarı siz yaparsanız durum bu. Ama oto kuaföre veya profesyonel yerlerde yaptırırsanız hizmete göre fiyat çıkarırlar. ( Fiyatları çok bilmiyorum açıkçası ama çok da çıkacağını sanmam)
Rütuş derseniz eğer bir kaportacıya göstermekte fayda var, onlar fiyat verirler.
Çok büyük bir şeyi yok bence, pasta cila ile kendine gelir, birkaç yerde iz kalır gibime geliyor ki ben olsam öyle de binerdim.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Cevabınız için teşekkür ederim

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
İstanbul Avrupa yakasındaysanız iyi bir usta önerebilirim. İndirim aldırabilecek kadar samimiyetim yok ustayla ama tanıdık 2 araç gitti oraya işçiliği gayet iyi.

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
Öncelikle geçmiş olsun. Geçen sene benim başımada gelmişti. Kaza yerini gören kamera varsa ordan plakasını bulabilirsiniz.Eğer yoksa yapacak hiçbir şey yok.Tavsiyem profesyonel bir boyacıya danışmanız. Pasta cilayla çıkarırsa onla çıkarıp göçükleri çekerler.Çıkmazsa lokal boya yapıp üstüne komple pasta cila yaparak boyayı dengelerler.Eğer 2-3 den fazla yere rütuş yaparsanız daha kötü gözükür.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Öncelikle geçmiş olsun. Geçen sene benim başımada gelmişti. Kaza yerini gören kamera varsa ordan plakasını bulabilirsiniz.Eğer yoksa yapacak hiçbir şey yok.Tavsiyem profesyonel bir boyacıya danışmanız. Pasta cilayla çıkarırsa onla çıkarıp göçükleri çekerler.Çıkmazsa lokal boya yapıp üstüne komple pasta cila yaparak boyayı dengelerler.Eğer 2-3 den fazla yere rütuş yaparsanız daha kötü gözükür.

Teşekkür ederim

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Etraftan güvenlik kamerası araştırıp oradan arabayı arayabilirsin. Bir de etraftan beyaz araba bakıp çiziği olan var mı bakmak gerek.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
İyi haber var arkadaşlar. Vuran kişi komşumuz çıktı az önce çaldı kapımızı. Masrafları üstleneceğini söyledi. İçimiz rahatladı biraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım