KAPALI Kelepir: Peugeot 308 One Edition

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar, Peugeot Afrika kıtasında satamadığı otomobilleri bizim ülkemizde satmak için iki paket isimlendirmesi altında getirtmiş. 60 bin liradan başliyor ve 70 bin liraya kadar cikiyor, 95 bin liralik otomobil su anda 70 bin lira, kesinlikle kelepir fiyattan veriyorlar, full+full 308 1.6 e hdi 115 hp manuel 70 bin lira, araclar ılıman iklim icin uretilmis, eger istanbul-antalya gibi bir ilde yasiyorsaniz dert etmeniz gereken bir durum yok ama benim gibi Ankara'da yasiyorsaniz sikinti yasama olasiliginiz var.

Aygen

Profesör
8 Eyl 2016
87
78
1,060
26
Ankara
Marka
Audi
Arkadaşlar, Peugeot Afrika kıtasında satamadığı otomobilleri bizim ülkemizde satmak için iki paket isimlendirmesi altında getirtmiş. 60 bin liradan başliyor ve 70 bin liraya kadar cikiyor, 95 bin liralik otomobil su anda 70 bin lira, kesinlikle kelepir fiyattan veriyorlar, full+full 308 1.6 e hdi 115 hp manuel 70 bin lira, araclar ılıman iklim icin uretilmis, eger istanbul-antalya gibi bir ilde yasiyorsaniz dert etmeniz gereken bir durum yok ama benim gibi Ankara'da yasiyorsaniz sikinti yasama olasiliginiz var.
Ne gibi sıkıntı acaba?

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Bu dediğiniz ''classic edition'' değil dimi ?Çünkü benim bildiğim kadarı ile classic edition adı altında eski EURO5 motorları satıyorlar.Ancak bir yandan sizin dediğiniz de olabilir.

Son düzenleme:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Classic edition evet euro5 motor, liste fiyatindan girip baktiginiz zaman allure euro 5 olanlar 90 bin lira, focus 1.6 tdci 115 euro 5 lerde 80 bin, her turlu ucuz. Paket adini yanlis yazmisim, dediginiz gibi classic edition olacak, bide plus i var.

unspoken

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
29
14
645
29
Istanbul
1.6 e-hdi classic edition plus 70bin liraya gercekten cok uygun gorunuyor. Donanimda da cam tavan, led farlar vs. her sey var. Almayi dusunen kacirmasin.

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
bende bayii ye gidip sormuştum satış elemanı cezair pazarında umduğunu bulamayan peugeot un bu araçları tr de satmak için böyle bir yol izlediğini söylemişti. peki nedir farkı tr deki versiyonlarla? dedim. iki hava yastığının eksik olduğunu söyledi sanırım perde hava yastıklarıydı. net hatırlamıyorum ama belki donanım olarak bir iki ufak detay daha olabilir.

S.Urhan

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
13
4
595
Arkadaşlar yanlış bilgilendirme gibi olmasın ama ben bi kaç satın alan kişiden arkadaşın bahsettiği gibi 2 airbag eksik ve euro 5 motor olduğunu öğrenmiştim. Türkiyeye getirilen yeni 308 ler euro6 motor diye biliyorum. Euro 5 motorun ne ekisisi artısı olur orasını araştırmak lazım. Aynısını 2008lerde yaptılar elindeki stokları komple erittiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım