Kemal Tuğrul Sümer Amerika Yolculuğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Kapitalizme meydan okuyup, evlenip , çoluğa çoçuğa karışmak, kredi çekip ev borcuna girmek yerine , 30 lu yaşına rağmen halen üniversiteyi zevk için bitremeyen bu aykırı insanın uzun süredir beklediğim Amerika Road Trip videosunun ilk bölümünü yayınladı.

Los Angles de aldığı bozuk 1997 model Harley Davidson Fatboy motorsikleti ve sınırlı bütcesi ile Amerikan vari Cross Country yolculuğa çıkan bu eski Cumhurbaşkanımız umarım sizinde ilgisini çeker :)

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Merhaba
Kapitalizme meydan okuyup, evlenip , çoluğa çoçuğa karışmak, kredi çekip ev borcuna girmek yerine , 30 lu yaşına rağmen halen üniversiteyi zevk için bitremeyen bu aykırı insanın uzun süredir beklediğim Amerika Road Trip videosunun ilk bölümünü yayınladı.

Los Angles de aldığı bozuk 1997 model Harley Davidson Fatboy motorsikleti ve sınırlı bütcesi ile Amerikan vari Cross Country yolculuğa çıkan bu eski Cumhurbaşkanımız umarım sizinde ilgisini çeker :)

Şimdi kapattım ben de videoyu. Sevdiğim bi adam. Kendi halinde güzel işler çıkarıyor

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Merhaba

Cok mutluyum lan deyip guldugu yer huzunlendirdi. Demek ki boyle oluyormus :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Keyifle takip ediyorum Kemal Tuğrul Sümer'i. Dün son yayınladığı bölümü izleyip bu gün üniversiteye gittiğimde araştırma görevlilerinin gereksiz EGO'larını izliyor olmak küfür ettirdi. İnsanlar farklı kültürleri görüyor, ufuklarını genişletip sisteme meydan okuyarak dünyayı geziyor. Benim öğretmenim bana "neden tasarım yapamıyorsun? yaratıcı ol!" diyerek diş biliyor. Sorarlar insana, "sabah 8 akşam 5 okuldayım, sizden başka gördüğüm insan yok. Nasıl yaratıcı olayım?". Durup durup sinirleniyorum. Kemal Tuğrul Sümer en iyisini yapıyor, tebrik edilesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım