KAPALI Kia rio 2004 tam otomatik alinirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memati61

Asfalt Kurutucu
22 Tem 2019
26
3
595
26
Herkese merhaba araç bakiyordum ilana rastladim ( bel alti boyali degisen hasar kaydi yok ) 145 bin km de yazmiş biraz araştirdim 5 ileri tam otomatik şanzimana sahip bir araç sizce alsam sorun yaşarmiyim ya da şanziman bozuldu diyelim ilerleyen zamanlarda şanziman bulmakta zorluk cekermiyim konu hakkinda pek bilgim yok yardimci olabilirseniz çok sevinirim.

Sedan rio
GZ9MO3.jpg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sıkıntı olmaz. Görünmeyen yerlerde Kia ve Hyundai genelde aynı parçaları kullanır. Ama aracı alır almaz şanzıman bakımını yaptırın, yağını filan değiştirin, öyle kullanmaya başlayın.

memati61

Asfalt Kurutucu
22 Tem 2019
26
3
595
26
Sıkıntı olmaz. Görünmeyen yerlerde Kia ve Hyundai genelde aynı parçaları kullanır. Ama aracı alır almaz şanzıman bakımını yaptırın, yağını filan değiştirin, öyle kullanmaya başlayın.

Aynen hocam , aldigim gibi direk tüm bakimlarini yaptiracağim şanzimandan sorun yaşamadigim sürece problem olacagini saniyorum kmde dusuk zaten 33 bin istedi 32 ye felan alirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım