KAPALI Kia Rio ????????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atakan_adgzl

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
46
4
595
Selamın aleyküm arkadaşlar kia rio alınır mı? Artıları ve eksileri nelerdir paylaşırsanız sevinirim

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Alınır mı alınmaz mı bir fikir oluşturmak için biraz bilgi ile yardımcı olabilirsin.
Bütçe ne kadar Sıfır mı ikinciel mi dizel mi benzinli mi Otomatik Manuel??????

OnurOkullu

Profesör
4 Eki 2016
153
364
1,585
İstanbul
Marka
BMW
Eski aracımız 2011 1.4GSL trend donanım Hatchback Rio idi,manuel versiyonu.Araç gayet masrafsız,az yakan ve uzun kmler kullanabileceğiniz tam taksici aracı zaten altyapısı accent era ile aynı,tabi bahsettiğiniz model makyajlı olan ise bilemiyorum

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
2013 üstü model düşünyorum ya 1.25 motor versiyonlu olanı yada 1.4 crdi sporty paketli olandan düşünüyorum
Aracın içi yeni nesil tüm Kia'lar gibi kaliteli. İç mekan genişliğini çok iyi ayırt edecek bir bünyem olduğu için rahatlıkla söyleyebilirim, yeterince geniş :) Bagaj da aynı şekilde sınıfına göre geniş.
Kullanma fırsatım olmadı ama kullananlar yol tutuş çok iyi, direksiyon ise hissiz diyorlar.
Kağıt üstündeki değerlere baktığımda motorları ve araç ağırlıklarını i20'ye çok benzetiyorum. Kardeş markalar oldukları düşünülürse muhtemelen benzer karakterleri vardır. i20 deki tecrübelerimi paylaşırsam 1.25 motor ayağı yerden keser, yük de çeker, yokuşta yolda kalmazsınız. Sadece arabada vites düşürmeye alışana kadar sollamalarda biraz zorluk çıkarır. Ekonomik bir seçenektir. Performans beklentiniz yoksa gayet yeterlidir. 1.4 motor ise gayet makul şekilde arabayı kaldırır. Dizel motorun eksi yönü ise diğer B sınıfı dizeller gibi yakıt koklamıyor, yüksek ağırlık nedeniyle neredeyse C sınıfı kadar yakıyor. Ben temiz kullanılmışını her türlü tavsiye ederim.

Muhtemelen alakasız bir ek bilgi: Bir de i20'de dizel motorun yüksek ağırlığı arabanın dengesini ve zaten az olan direksiyon hissini iyice bozuyor, Rio'da bu sorun var mıdır bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım