KAPALI Klima gazı bittiği nasıl anlaşılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
R19'da klimayı açınca devir yükseliyor kapatınca eski haline dönüyor. Kompresör çalışıyor benim anladığım kadarıyla ama soğutma yok. Bana gazı olmadığı için kompresör çalışmaz demişlerdi. Gazı var mı yok mu nasıl anlayabiliriz?

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Yıllar içinde klima gazı biter mi? 8 yaşında arabamızda hiç klima gazı bastırmadık yani kaçak, hasar varsa mı dolduruluyor yoksa belli periyotlarda yenileniyor mu?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yetkili servise gittim ama bendeki gazdan onlarda yokmuş, sanayide rastgele bir yere gittim 180 lira dediler. Normal mı bu?
Gözüme çok geldi. İnternetten şöyle bir baktım, hakikaten tam olarak kafamdaki fiyatlara yapıyorlar. 2 sene önce 50₺ fiyatı bile çok bulmuştum, öyle diyeyim. Aşağıdaki ücretlere göre bir fikir edinebilirsiniz

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Gözüme çok geldi. İnternetten şöyle bir baktım, hakikaten tam olarak kafamdaki fiyatlara yapıyorlar. 2 sene önce 50₺ fiyatı bile çok bulmuştum, öyle diyeyim. Aşağıdaki ücretlere göre bir fikir edinebilirsiniz
Bana bunun gazi yasakladi dedi. Normalde donusum yapilmasi gerekiyormus. Dogrulugu var mi bunun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım