Klima kokusu sorunsalı

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Merhaba...
Accent blue aracımızda klimayı açtığımız anda felaket bir çorap kokusu geliyor. Yaz boyu bununla uğraştım. Klima gazı ve filtre değişti ancak yine devam ediyor. Kışın sıcak üfleyen kaloriferle birlikte iyice çekilmez hale geleceğinden korkuyorum. Ne tür bir önlem alınabilir?

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Merhaba...
Accent blue aracımızda klimayı açtığımız anda felaket bir çorap kokusu geliyor. Yaz boyu bununla uğraştım. Klima gazı ve filtre değişti ancak yine devam ediyor. Kışın sıcak üfleyen kaloriferle birlikte iyice çekilmez hale geleceğinden korkuyorum. Ne tür bir önlem alınabilir?
filtreye koku sıkıyorlar değiştirilirken bi deneyin derim

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Birde Klima kanallarına hortumla sıkılanlar var , çok yerde aramıştım geçen sene Balıkesir dönüşü bir benzinlikte denk geldi , ise yarıyor .

Klimada temiz kokuyor ama kalorferde hala aynı . Sanırım petekten kaynaklanıyor .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Klima bombası diye tabir ettikleri bir ürün var bu konularda fayda sağlayabiliyor bir bakın derim ben.
Birde Klima kanallarına hortumla sıkılanlar var , çok yerde aramıştım geçen sene Balıkesir dönüşü bir benzinlikte denk geldi , ise yarıyor .

Klimada temiz kokuyor ama kalorferde hala aynı . Sanırım petekten kaynaklanıyor .

Peki önerebileceğiniz bir marka, ürün var mıdır?

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Atas Clim'i bir aralar dt'de çok ovüyorlardı . Aratırsanız çıkar . Benim kullandıgımda aytemizin kendi ürünüydü , daha önce bu tarz bir ürün kullanmadigimdan değerlendirme yapamayacağım.
Peki önerebileceğiniz bir marka, ürün var mıdır?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım