Kocaeli'den selamlar ve sevgiler :)

cwrocker

Caner İlhamoğlu
Senkromeççi
23 Mar 2022
1
10
95
20
Kocaeli
Marka
Nissan
3 yaşımdan beridir meraklı olduğum otomobiller ile ilgili yeni şeyler öğrenmek ve aynı zamanda sosyal çevremi geliştirmek ve genişletmek açısından bu forum'a giriş yapmış bulunmaktayım öncelikle tekrardan selamlar :) . Sizinle geçireceğim süre zarfında eğer bir kusurum , bir yanlışım olursa şimdiden özür dilemek istiyorum. Genelde Nissan araçlar hakkında ancak çoğunlukla japon araçlarına meraklı biriyim. Öyle aman aman modifiye sevdalısı biri olduğum söylenemez , mümkün olduğunca göze hitap eden ve nisbeten modifiye denmeye bin şahit isteyen ufak tefek eklentileri seven biriyim. ( Kapak fotoğrafımdaki 200SX tamamiyle görsel amaçlı ve uyumlu durduğu için seçtim. ) arabalar haricinde müziğide çok seven bir insanım ancak benim müzik zevkimin pek genele hitap ettiği söylenemez :') Uzun lafın kısası umarım bu foruma alındığıma pişman ettirmem ve umarım güzel dostuklar kazanırız. Tekrardan iyi geceler ve saygılar....

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,625
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Şimdilik olsa da Kütahya'dan selamlar :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım