Körfez Yarış Pisti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Herkese merhaba. Bu yıl TOSFED Gözetmenlik Semineri ile gözetmenliğe giriştim. Buradan Körfez pistinde yapılacak organizasyonları paylaşabilirim diye düşünüyorum. Tarihleri bilmeyenler öğrenmiş olur yakın olup gelmek isteyenler de buradan öğrenmiş olur.

6 Mayıs 2018 Pazar günü drag yarışı olacak
12-13 Mayıs 2018 Cumartesi-Pazar Günleri Türkiye Pist Şampiyonası 1.Ayak Yarışı yapılacak

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Benim amcaoğlu da gozetmen , İsmi Esat belki tanirsin :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Ben daha önce hiç gitmedim. Bu hafta sonu ilk organizasyonum olacak. Ama denk gelirse tanışırız :)

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Screenshot_20180509-014848.jpg

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Gözetmenliğin hayırlı olsun bende İstanbul gözetmen kurulunda 5. senemi tamamladım sanırım. B lisansa sahibim. 3 yıl B'den sonra A'ya geçiş sınavı var. İstanbul Park'da ve istanbul çevresi rallilere katılmışlığım vardı ancak bir yandan iş de olunca artık haftasonu bi de oraya gitmek yorucu oluyor. yine de yakın zamanda bir pist gününde zevkine görev alacağım. Keyifli günler seni bekliyor. toprak rallileri yorar haberin olsun :)

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Gözetmenliğin hayırlı olsun bende İstanbul gözetmen kurulunda 5. senemi tamamladım sanırım. B lisansa sahibim. 3 yıl B'den sonra A'ya geçiş sınavı var. İstanbul Park'da ve istanbul çevresi rallilere katılmışlığım vardı ancak bir yandan iş de olunca artık haftasonu bi de oraya gitmek yorucu oluyor. yine de yakın zamanda bir pist gününde zevkine görev alacağım. Keyifli günler seni bekliyor. toprak rallileri yorar haberin olsun :)
Sağolasın abi. Benimkide herkes gibi heves işte bakalım neler olacak. Henüz bir organizasyonda yer alamadım hep işlerim çıktı. Yoksa şampiyonlar şampiyonasındada eskişehir rallisindede görev alabiliyordum istesem :D pist şampiyonası başlangıç olacak inşallah bir aksilik çıkmazsa. Drag yarışı da 20 mayıs a ertelendi.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
TPŞ'yi bu sene hangi pistlerde yapacaklar acaba? Hepsi Körfez'de olursa sıkıcı olur. Çünkü Ülkü en az Eylül'e kadar kapalı, belki bir kaç ay atar da.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Körfez de pist günü tarzında çıkmak için organizasyon falan var mı planda? Varsa, şartlar neler?
TPŞ'yi bu sene hangi pistlerde yapacaklar acaba? Hepsi Körfez'de olursa sıkıcı olur. Çünkü Ülkü en az Eylül'e kadar kapalı, belki bir kaç ay atar da.

Abi bugün bu dediklerini sordum. Körfez Yarış Pistinde pist günleri tarzında bir organizasyon olmayacakmış.

T.P.Ş. bu sezon tamamen Körfez Yarış Pisti'nde yapılacakmış.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Buraya yazamadım bazı etkinlikleri ancak olduğu kadar devam edeyim.
Yarın Benzin Tv nin yaptığı gibi bir özel etkinlik var 'Track Owners Türkiye' adında time trial olacakmış. Hafta sonu yani 30 haziran-1 temmuz tarihlerinde Türkiye Pist Şampiyonası yarışı olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım