Konu dışı, Patenle ilgilenenler bakabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Herkese merhabalar, kız arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor, paten kullanmayı çok seven birisi ve ben patenlerle ilgili hiçbirşey bilmiyorum :) hediye olarak ikimizede almak istiyorum, orta kalitede olması yeterli, patenlerle ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? Hangi marka kaç teker nerden almalıyım vs

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Bilen birileri olsaydi çoktan yazarlardi siz internetten arastirin bence

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,616
1
64,381
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
valla hacım çok uzak bi konu ya

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Oxelo diye bi markadan aldım :D ikisi 500 tuttu iyi paraymış, orta seviye , şasisi güçlendirilmiş alüminyum bi burası arabalara yakın ha bide tekerleri 80 mm ahahah :D teşekkür ederim herkese patent die girenlerede :D

Son düzenleme:

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Oxelo diye bi markadan aldım :D ikisi 500 tuttu iyi paraymış, orta seviye , şasisi güçlendirilmiş alüminyum bi burası arabalara yakın ha bide tekerleri 80 mm ahahah :D teşekkür ederim herkese patent die girenlerede :D
oxelo nun kaykayını kullanmıştım ben. hobiye başlama amaçlı işini görüyor. paten deyince gelmedi aklıma. ilerletince daha iyisine geçmen şart gibi bişey ama. en azından kaykayda öyle oldu benim. daha iyisine de para olmadığı için öyle kaldı :D

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
oxelo nun kaykayını kullanmıştım ben. hobiye başlama amaçlı işini görüyor. paten deyince gelmedi aklıma. ilerletince daha iyisine geçmen şart gibi bişey ama. en azından kaykayda öyle oldu benim. daha iyisine de para olmadığı için öyle kaldı :D
Bu orta seviyeyi 250 TL tanesi bir üstü 310 du :D oda ileri seviye işte ben hiç bilmiyorum genede ortadan girelim dedik bi kullanmayı öğrenelimde :)

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Bu orta seviyeyi 250 TL tanesi bir üstü 310 du :D oda ileri seviye işte ben hiç bilmiyorum genede ortadan girelim dedik bi kullanmayı öğrenelimde :)
bir üstü dediğin yine oxelo ise onu üst sayma. oxelo marka olarak "eh" bi marka. paten nasıl bilmiyorum ama kaykayda ciddi bişey almaya veya toplamaya kalkışırsan binlerce liralara çıkıyor fiyat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım