Konu dışı eski sevgilinin evlenmeyi düşündüğünüz kişinin evlenmesi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Muhtemelen bende boyle bisey yasiyacam, umarim yasamam ama yasarsam kendimi hayattan soyutlayip elime gecen tum parayi yakita yatirip sadece sürecem

Gurdal07

Profesör
29 Eyl 2016
354
342
1,295
Antalya
Gün gelir iyi ki onunla evlenmek nasip olmamış da, seninle evlenebilmisim dedigin biri çıkar karsina. Ha onla evlenince de cok guzel bisey olmayacak ama gene de evlen:D

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ben buna alışığım, nedense benimle birlikte olanlar benden ayrıldıktan 6-7 ay sonra evleniyor. Artık hayatlarından nasıl bezdirdiysem gördükleri ilk efendi adama kapağı atıyorlar herhalde. :D

Bu 1 olsa olur öyle şey, 2 olsa tesadüf derim de 4 kere oldu.
:D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Aşk bir zulümse ver yanı gülümse abi hiç takma kafana :D 18 yaşındayım sevgilimde yok ama şuan olsunda istemiyorum liseyi üniversiteyi bitirip iş hayatına atılırım ondan sonra evlenirim acelem ne :D

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Size asıl dramı söyleyeyim. Hayatımı geçireceğim dediğin insanı bulmuşken başka birinin çıkması, hayatını altüst etmesi, işin içinden bir türlü çıkamamak. Ayıkla pirincin taşını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım