Konu dışı eski sevgilinin evlenmeyi düşündüğünüz kişinin evlenmesi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

19052323

Profesör
20 Eyl 2016
226
72
1,035
Bu konuyu burada açmamın sebebi burayı bir aile gibi düşünmemden dolayıdır evet bu olay 2 gün önce başıma geldi eskiden evlenmeyi düşündüğüm daha doğrusu ikimizinde düşündüğü çok seviğim kişinin evlenmiş olma haberini öğrendim ve çok koydu insanın yaşadığı şeyler gözünün önüne geliyor ve hüzünleniyor ve saçma sapan bir şekilde ayrılmıştık aynı durumu yaşayan abilerimizden ve kardeşlerimden youm bekliyorum siz olsanız ne yapardınız gerçi yapacak birşey kalmamış ama ve yaşayanlar ne yaptı merak ediyorum cevaplarsanız sevirim (tavsiye siz siz olun kaçırmayın eğer doğru insanı bulduğunuzu düşünüyorsanız...)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Ben geçen sene lise aşkımı hamile görünce beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Allah kolaylık versin... hayat devam ediyor kaldır kafanı etrafına bak bişey olmaz. Gün gelicek öyle acılar çekeceksin ki böyle bitmiş şeylere üzülmenin ne kadar aptalca olduğunu göreceksin. Tabii ki sürekli acı çekmeyeceksin, güzel günlerin olacak. Bak bana her ne kadar acı çeksem de, evlendim kızım var mutluyum cok şükür. Yine söylüyorum; hayat devam ediyor be!
edit: ulan ne yazmışım be ben bile gaza geldim :D

Son düzenleme:

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Önemli olan bir şekilde yola devam edebilmek ve bu durumun günlük hayatını rezil etmemesini sağlamak. Elindekinin veya ne zaman olacağını bilmediğin ama bir gün mutlaka olacak olanın kıymetini bilmek. Çok mantıksız veya taş kalplilik gibi gelebilir ama aşk yalan mantık gerçek. 1 ömür geçirmek için aşktan ve güzellikten daha fazla şey gerekiyor.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hayat her zaman iniş ve çıkışlara sahiptir. Bu tarz bir olay sizi yildirmasin ilerde ne tür çıkışlar yapacağınız belli olmaz. Bazen yukarıdaki bir şeyi tamamına erdirmiyorsa bir bildiği vardır da demek gerek bence. İleriye hep pozitif bakın daha iyileriyle illaki karşılaşırsınız, karşılaşacaksiniz.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Ben geçen sene lise aşkımı hamile görünce beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Allah kolaylık versin... hayat devam ediyor kaldır kafanı etrafına bak bişey olmaz. Gün gelicek öyle acılar çekeceksin ki böyle bitmiş şeylere üzülmenin ne kadar aptalca olduğunu göreceksin. Tabii ki sürekli acı çekmeyeceksin, güzel günlerin olacak. Bak bana her ne kadar acı çeksem de, evlendim kızım var mutluyum cok şükür. Yine söylüyorum; hayat devam ediyor be!
edit: ulan ne yazmışım be ben bile gaza geldim :D
Abi sigara içmiyorum ama az daha yaktıracaktın yahu, allah mutluluğunu daim etsin

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Genelde erkek bireyler, uzun yolculuklara çıkıp kendilerini zihinsel ve ruhsal ıslah ederler. Yni tecruber yeni yerler görmek sıkıntıları yok eder. Ama benim Kuzenim Facebook üzerinden tanıştığı bir ukraynalı hatunu istanbula davet etti. Günlük kiralık bir daireyi 1 hafta kiraladı. Sarışın bomba gibi hatun ile 1 hafta Ye iç yat yaptı. Kız ile istanbulun altını üstünü getirdi. 7 gün sonunda çoçuk 7000 tl masraf yapmış ama ruhen manyak hale gelmişti. Sonra Bana dediki " Oh be Dünya Varmış, Sanki üstümden büyük bir yük kalktı" Çoçuk ogün bugundur 9 ay çalışıp 3 ay yurt dışında garı gız peşinde koşar. :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hayatin duzeni budur. Insanlarin gercekten cok azi kendi secim ve tercihlerine gore yasayabiliyor. Bu sebeple bazen oluruna birakmak gerekebilir. Ben mutluluklar dilemistim, yillar sonra ogrendigimde yuzumde bir tebessum olmustu. Tabii ki evlensin yuva kursun, cocuklari olsun, bir aile olsun. Ben kim olursa olsun insanlarin mutluluklarindan kendi payima mutluluk cikarmayi ogrendim. Bir zamanlar sevdigin bir insan simdi mutlu.. onemli olan da bu bence. Allah herkese hayirli mutluluklar nasip etsin insaallah

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
38
istanbul
Nasip. (Zaten senin değilmiş)

Sabır. (Anılar vicdansız bir insan gibidir)

Şükür. (Yaşanmamış bir şeyi bilemeyiz, tahmin edebiliriz. Daha kötü, daha zor günler olabilirdi)

Kısmet. (Nasibin bellidir, kalben daha güzelleri kısmetin olur inşallah)

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Yaş kaç bilmiyorum ama işinize gücünüze eğitiminize anne babanıza konsantre olun. Siz yeterince donanımlı olursanız,işiniz,kültürünüz,görgünüz yerindeyse özellikle 30+ bir erkek için aklı olan kadınlar sıraya geçer (evlenmek için) . O yüzden 3-5 sene sonra aklınızda hayal meyal kalacak birkaç anı için bugünleri heba etmeyin.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Kaçınız evlisiniz bilemiyorum ama evlenince süper bişey olmuyo arkadaşlar bunu bu kadar büyütmeyin bence :)
Ha bunu evlenmeyin kafanıza göre takılın, binin üstüne vurun kırbacı şeklinde söylemiyorum. Tabi ki evlenmek çocuk sahibi olmak hayata dair çok farklı ve mutlaka yaşanması gereken şeyler. Ama hayallerinizin en güzel köşkünde en kıymetli köşelere oturttuğunuz kişilerin de çatır çutur sıçtığını, ne bileyim burnunu filan karıştırdığını aklınızın bi köşesinden hiç çıkarmayın. Bu yöntem her zaman mantıklı kararlar almanızda size çok yardımcı olacaktır. Yıllarca hayal kurup evlenirsiniz, on gün geçer bi çığlıkla uyanırsınız: "Mahmut, çorapların buzdolabında ne arıyor?" Ne demek ne arıyor, annem hiç sorun etmemişti? İşte o gün hayaller biter, gerçekler başlar.

Şaka bir yana; hayırlısı olsun dostum. Allah bir kapıyı kapatır, bir kapıyı açar. Umarım daha güzel biriyle karşılaşır evlenirsin ve bugün (yazdıklarıma rağmen) benim gibi mutlu bir evliliğin olur.

Tunc

Profesör
8 Eyl 2016
105
212
1,435
34
İzmir
Ben buna alışığım, nedense benimle birlikte olanlar benden ayrıldıktan 6-7 ay sonra evleniyor. Artık hayatlarından nasıl bezdirdiysem gördükleri ilk efendi adama kapağı atıyorlar herhalde. :D

Bu 1 olsa olur öyle şey, 2 olsa tesadüf derim de 4 kere oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım