konu dışı:otoparkın bazı paylaşımlarıyla ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

un4given35

Profesör
28 Eyl 2016
345
204
1,145
belki bilen vardır arkdaşlar Car Thoortle olması lazım bi otopark gibi bi kanal ingilterede o adamdada m3 e36 var her neyse önemli olan bu degilde nedense orada gördügüm paylasımları 2-3 gün sonra hemen otoparkta görüyorum sizinde dikkkatınızı cektımı bilmiyorum ama bi yazıyım dedim

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
belki bilen vardır arkdaşlar Car Thoortle olması lazım bi otopark gibi bi kanal ingilterede o adamdada m3 e36 var her neyse önemli olan bu degilde nedense orada gördügüm paylasımları 2-3 gün sonra hemen otoparkta görüyorum sizinde dikkkatınızı cektımı bilmiyorum ama bi yazıyım dedim
Nedense hiç farketmedim veya dikkat etmedim. Ne gibi paylaşımlar bunlar? Merakımdan soruyorum yanlış anlamayin

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Fark ettim hatta bazıları başlıkları aynı olup içerikleri farklı cümlelerle yayınlıyorlar ama bence çok sorun değil bence

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Haberleri daha çok takipçilerden gönüllü olan kişiler yapıyorlar. Yani maaşlı, profesyonel çalışan elemanlar değil. Yarın öbür gün başvurduğunda uygun bulunursan ve editör açığı varsa sen de haber paylaşmak suretiyle gönüllü olarak çalışabiliyorsun benim bildiğim kadarıyla. Şimdi böyle olunca kendi haberini kendin bulma gibi bir imkanın olmadığı için başka sitelerin kaynaklarını haber kısmında kullanman gerekiyor. Hangi sitelerin daha çok ya da az kullanılacağı sanırım haberi yapan gönüllü arkadaşların insiyatifinde. Eğer bir gün otopark ekibi, haber konusunda kendi kaynağını yaratabilecek çapta profesyonel ve maaşlı elemanlar çalıştırabilecek duruma gelirse ancak başka kaynakları kullanmama yahut daha az kullanma gibi bir durum oluşur. Şuan ki aşamada şahsen ben durumdan memnunum. Benim için önemli olan ilgi çeken ve doğru habere ulaşabilmektir. Kaynağın neresi olduğu pek mühim değil.

Son düzenleme:

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Bence gayet güzel oluyor. Sanırım carthrottle'dan bahsediyorsunuz. Önceden orası gibi testler falan yapılırdı artık yapılmıyor sanırsam. Hatta daha bugün haftanın en iyi 10 yorumu gibisinden bir haber yapıldı. Gayet güzel bence devam etmeli, ayrıca sadece youtube ile kalmayıp, forum içindeki en iyi yorumlar da paylaşılabilir. Kaynağı belirtildikten sonra mühim değil bence.

Behic

Profesör
8 Eyl 2016
119
109
1,085
Bursa, Eskişehir
Bence gayet normal. Sonuçta otomobillerle alakalı, motor sporlarıyla alakalı, yani bizi ilgilendiren ve bizim ilgimizi çeken şeylerle alakalı paylaşımlar sonuçta. O paylaşmış, bu paylaşmış bizi ilgilendireceğini sanmıyorum.

sunake

Profesör
8 Eyl 2016
269
371
1,445
Sorun yok, ne de olsa cogunda kaynak belirtiyorlar. Bazi kaynak belirtmedikleri durumlari da forumda dile getirip, kaynak gostermeyi unutmamalarini rica etmistim.

Sonucta herkes yeterli duzeyde yabanci dile sahip degil, ve yabanci sitelerden haberdar da degil. En azindan o kullanicilar icin faydali oluyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım