Konu dışı: Telefon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
herkese merhaba lg g2 telefonumda ekrana her tıklamada 1 2sn basılı tutunca çalışıyor bunun çözümü nedir?
Diğer bir sorumda samsung a3 a5 2016 ve j7 arasında hangisi seçilmeli ya da o fiyatlarda başka seçeneklere de açığım

Gurdal07

Profesör
29 Eyl 2016
354
342
1,295
Antalya
Babamın g2 de iyice yavaşladı. Lg bunu bilerek mi yapıyor acaba. Ben lenovu vibe p1 kullanıyorum diğer özellikleri ortalama ama bataryada bir numara.

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
28
Aydın / Bursa
Marka
Renault
G2 - 3 kronik anakart yakma durumu varmış geçen anneminki çöp oldu yavaşlama kasma donma kapanma belirtileri var bi de aşırı ısınıyo lg uzak dursun hocam

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
herkese merhaba lg g2 telefonumda ekrana her tıklamada 1 2sn basılı tutunca çalışıyor bunun çözümü nedir?
Diğer bir sorumda samsung a3 a5 2016 ve j7 arasında hangisi seçilmeli ya da o fiyatlarda başka seçeneklere de açığım
Basınç sensörü işlevini yitirmeye başlamıştır :(
Babamın g2 de iyice yavaşladı. Lg bunu bilerek mi yapıyor acaba. Ben lenovu vibe p1 kullanıyorum diğer özellikleri ortalama ama bataryada bir numara.
Yok LG bilerek bi şey yapmıyor. Google Android içi uygulamalarını güncellediği için yavaşlama oluyor misal Android webview, Google hizmetleri ve her güncelleme ek yük demek normal yani :( diğer uygulamaları hiç katmıyorum...

Son düzenleme:

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
G2 eski bir telefon, yavaşlaması normal. Formatlarsanız muhtemelen normal hızına döner.

Ayrıca 64 GB'lık Xiaomi Mi 5s'i önerebilirim. 2000 lira altına alabileceğiniz en mantıklı telefon olacaktır.

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
689
1,845
Marka
Renault
xiaomi'yi 2000 altına tek geçerim.buarada bende a5 2016 kullanıyorum oldukça memnunum.1 yıl oldu batarya ölmedi daha :D

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Lg g2 , Sony Xa ve Samsung A5 2016 kullanıyorum. En güzeli Samsung A5 2016. Fiyatları 1200 civarı. Sony XA uza durmalısın. En basiitinden kamerları berbat ve hızlı şarj olayı yok. Ama A5 ateş ediyor bildiğin. Eşime doğum günüde aldım. XA ise anneme kızımın resimlerini cekip bize atsın diye aldım. Ben ise 3 yıldır G2 kullanıyorum 2 defa yetkili servise gitti. Artık servisi bitti. İlk patlamasında yerini G4 veya G5 almayı planlıyorum. Lg servisi işyerime yürüme mesafesinde olduğu için :)

Zulfadli

Mehmet
Profesör
1 Eki 2016
103
193
1,185
Ankara
Marka
Hyundai
Ailede iki tane h815 g4 üç tane h818 g4 var.815 versiyonu anakart konusunda müzmin sakat.Gerçi ikiside garantide halloldu.Sıfır kapalı kutu değişim yapıldı.
Darbeye-düşmeye karşı dayanıklılığı çok iyi.Performansı kağıt üstündeki verileri eksiksiz karşılıyor tek sıkıntısı yüksek boyutlu oyunlarda ısınması.
Tavsiye ederim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Basınç sensörü işlevini yitirmeye başlamıştır :(

Yok LG bilerek bi şey yapmıyor. Google Android içi uygulamalarını güncellediği için yavaşlama oluyor misal Android webview, Google hizmetleri ve her güncelleme ek yük demek normal yani :( diğer uygulamaları hiç katmıyorum...
Katılıyorum. Fiziksel bir sorun oluşmaya başlamıştır. Kapasitif ekranlarda (şimdiki bütün akıllı telefonlar :)) özellikle ısınma ve darbeye bağlı olarak algılamada aksamalar başlayabilir. G2'nin diğer uygulamalarda kasmaya başlaması da biraz Android sürümü, biraz da diğer uygulamaların donanımsal uyumluluğuyla alakalı (donanımsal yeterlilik değil, tamamen uyumluluk).

Yeni cihaz olarak önerebileceğim net model yok ama bir Asus kullanıcısı olarak Asus telefonlardan uzak durun derim. Android'in ileride yayınlayacağı yeni sürümlerini herkesten sonra alabilirseniz alıp onun da yazılımsal olarak berbat şekilde optimize edilmiş (hatta edilememiş) olduğunu görüp hayal kırıklığına uğramanız olası. Servis olaylarını filan hiç söylemiyorum bile.
Annem ve babam 1 yılı aşkın süredir Huawei P8 Lite kullanıyorlar. Giriş seviyesi cihaz olmasına rağmen tamamen sorunsuz, arayüzü çok iyi tasarlanmış ve hafif, cihazın kendisi de hafif, markanın yazılım desteği de gayet iyi. Marka olarak Huawei, model olarak da bütçeniz dahilinde ne kadar çıkabiliyorsanız o kadar üst modelini tavsiye ederim. :) Bizi kesinlikle pişman etmedi.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@berkertekin abiyi şaşırtan ama destekleyen bi yorumda daha bulunabilirim, Asus almayın :) Tamam firma güzel cihazlarıda f&p olabilir ama yazılım desteği gerçekten çok zayıf... millet android 8e geçecek daha biz 7yi görmedik. Benim cihazımda da sorunlar yaşandı servise gitti geldi falan ben genel olarak teknolojik aletler konusunda şanssız olduğum için mümkün ya diye gülüp geçiyordum ama bakıyorum herkeste benzer sorunlar var... Xiaomi mi5 için güzel yorumlar var fakat garanti kapsamı falan nasıldır nedir ne değildir yazılım desteği nedir bilmiyorum. iphone 7 falan fazla pahalı olsa da 2300 civarlarına 6s alıp rahatıma bakmak bile mantıklı geliyor şu an.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım