Konu dışı TV önerisi

seydv

Seydi
Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
120
116
1,235
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Öncelikle herkese iyi akşamlar.
50-55 inç boyutunda TV önerisine ihtiyacım var. Televizyonlardan pek anlamam 5 bin tl civarı netflix falan rahat film izleyebileceğim tv önerirseniz sevinirim.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,716
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Samsung 55NU8000 serisi 5.700-TL civarında satılıyor. Bu fiyatlar arası bütçeniz var ise ve UHD televizyon istiyorsanız kesinlikle memnun kalırsınız. Ancak bu televizyon işi de araba işi gibi ne kadar çok özellik eklerseniz o kadar şişiyor fiyat. Tek beklentiniz netflix izlemek ise Vestelin 50FD7300 serisi de işinizi görür.(2700-TL civarı)

seydv

Seydi
Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
120
116
1,235
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Netflix Örnek olarak gösterdim almışken iyi bişey olsun istiyorum. Film izlemeyi seviyorum 4K film falan görüntü kalitesi iyi bişey olsun. Tavsiyeleri bekliyorum

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Philips 55pus7002 var bende, çok memnunum
philipsin 7000 serilerini tavsiye ederim, benden sonra yakınımda 3 kişi daha aldı, gayet memnunlar

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,716
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Netflix Örnek olarak gösterdim almışken iyi bişey olsun istiyorum. Film izlemeyi seviyorum 4K film falan görüntü kalitesi iyi bişey olsun. Tavsiyeleri bekliyorum

Açıkçası iyi bir şey istiyorsanız bir kere yerli üretimden uzak duracaksınız. Şimdi bazı arkadaşlar bana kızabilir ancak Manisalı olarak vestelin bandından inen hiçbir ürüne güvenmedim/güvenemiyorum. Bu yüzden Vestel/Regal/LG/Toshiba/Sharp'ı eledik gitti.

Geriye kalanlardan Philips ve Samsungun ürünlerini kıyasladığımızda Samsung donanım ve ekran çözünürlüğü olarak daha f/p ürünler sunuyor.(Kendimde 8bin serisi Samsung kullanıcısıyım, sayfa yükleme hızı ya da ekran paylaşımı gibi özelliklerinden oldukça memnunum) Öncelikle odanınızın kullanım alanını ölçerek size en uygun boyutta kadar kılın, sonrasında ise uygun boyutlu birbirlerinin muadili ürünlerde kampanya takip edin. Mutlaka birinden biri bir bahaneyle uygun koşulları sağlayacaktır.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bir ara biz de niyetlenmiştik, kısmet olmamıştı. Yeterli bütçeyi ayırırsanız Arçelik/Beko/Grundig üçlüsünün satış sonrası garanti avantajıyla çok güzel TV'leri satın alınabiliyor. Geçenlerde bir black friday dönemi birkaç modelinde 1 yıllık netflix hediyeydi ama son durum ne bilmiyorum. Güncel ürün gamına tam hakim olmadığım için net model isimleri veremiyorum.

Son düzenleme:

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Vestel pişmanlıktır.
Gerçi alalı 5 yıl oldu heralde ama aşırı yavaş o zaman için bir suru özelliği vardı ama hic birini kullanmıyoruz neredeyse çift ekran vs gibi gereksiz özellikli televizyon almamanızı tavsiye ederim mesela 3d özelliği de ayni şekilde 5 yılda 1 elin parmak sayısını geçmez kullandığımız..
Bir de hz'sine dikkat etmenizi tavsiye ederim..

seydv

Seydi
Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
120
116
1,235
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Cevaplar için teşekkürler. Salon birazcık büyük veya bize göre büyük 35 metrekare 55 inç yeterli diye düşünüyorum. Sony hoşuma gidiyor ama diğer markalara göre biraz pahalı aklımda phılıps-LG- Samsung var. Phılıps android olmasından dolayı donma kasma yaparmı diye düşündürüyor. Bakalım bu hafta sonu elektronik mağazaları bir dolaşayım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım