(KONU DIŞI)Xiaomi Mi5 alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Çin malı sana dayanmaz alma bence
İşte bu söylediğiniz ile 1.2 yada 1.0 motor çekmez diyen dayılar dan pek bir farkınız kalmıyor. Ben 1.5 yıl boyunca one Plus one kullandım. Telefon hiç bir zaman kasmadı veya beni üzmedi keza malzeme kalitesi neredeyse iPhone seviyesinde ydi. Satarken de 800 e aldığım telefonu ekranı hava almış yan tarafları ezik bir şekilde 550 TL ye sattım. Yani demekki neymiş Çin malı alınır mis. Ayrıca telefonu da öyle dikkat ederek kullanmadım hatta bisiklet ile giderken cebimden de düştü.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
İşte bu söylediğiniz ile 1.2 yada 1.0 motor çekmez diyen dayılar dan pek bir farkınız kalmıyor. Ben 1.5 yıl boyunca one Plus one kullandım. Telefon hiç bir zaman kasmadı veya beni üzmedi keza malzeme kalitesi neredeyse iPhone seviyesinde ydi. Satarken de 800 e aldığım telefonu ekranı hava almış yan tarafları ezik bir şekilde 550 TL ye sattım. Yani demekki neymiş Çin malı alınır mis. Ayrıca telefonu da öyle dikkat ederek kullanmadım hatta bisiklet ile giderken cebimden de düştü.
Çin malı demiyelim. Sonuçta üretim orda ve çevresinde. Dandik diyebiliriz. S4 mini kullanıyorum 3 senedir düşür düşür artık açılırken bile donuyor :D

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Ben alacağım İlk Lg G4 istedim sonra arıza çıkarma riski vardı ve bataryasından hiç kimse memnun değildi Xiaomi Mi5 i biri önerdi çok hoşuma gitti kullanıcı yorumlarını okudum olumluydu , sahibinden.com da satanlara sordum onlarda memnun ayın 4-5 gün sonra almayı planlıyorum

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
S4 Mini zamanında almadığım için şükrediyorum tabi o zamanlar 1200 tl filandı bir de
S4 kullandım. Aldigim telefon baya temizdi ama pek memnun kalmadım touchwiz yüzünden. Şu an s7 kullanıyorum ve Samsung a ön yargım vardı s4 den sonra. Adamlar s6 ile zaten hafif cozmuslerdi. S7 ile birlikte baya iyi yapmışlar artık touchwiz ı. Şu anlık memnunum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım