Kredi kartı kullanmıyorum, MTV'yi nasıl öderim?

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
yeni yasayla sanırım banka kartlarıyla ödeme iptal olmuş, hangi ödeme yöntemleri var kredi kartı olmayan?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Tanıdığınız birinin kartıyla falan ödemek istemiyorsanız Kamu Bankalarının şubelerinden, atm lerinden vs. ödeme yapılabiliyordu. Banka kartınızın olduğu bankanın online bankacılık uygulamasından da bakın vardır belki.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Tanıdığınız birinin kartıyla falan ödemek istemiyorsanız Kamu Bankalarının şubelerinden, atm lerinden vs. ödeme yapılabiliyordu. Banka kartınızın olduğu bankanın online bankacılık uygulamasından da bakın vardır belki.

Şubeden ödeme yapılan tek banka Halkbank (eğer değişmediyse). Vakıf ve Ziraat almıyor. ATM lerden yatırılabiliyor, mobil bankacılık kullanılmıyorsa oradan yatırılabilir.

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
İşlemi halk bank hesap kartıyla hallettim. Atmlerde bozuk para lazım oluyor, mesela 679 lira ücreti verginin diyor ki 680 yatır. Yani 100 lük 7 tane filan olmuyor devlet bankası hesabından online olarak oldu rahat.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım