Lambo'nun nürburgring rekoru sahte olabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
İyi akşamlar
Söyledikleri bana mantıklı geldi siz ne düşünüyorsunuz?

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Yok artık ya :)
Herif çatır çatır turlamış belirtilen sürede. Adamlar üşenmemiş neyle uğraşmış

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Valla adamın dedikleri çok inandırıcı. Ben de 918'i geçtiğini duyunca inanamamıştım. Yaptığı hesaplar ve yazdığı Excel dosyası da doğru. Ayrıca Nürburgring'i gerçekten çok çok iyi biliyor. Belli kısımlar değişiyor evet ama bunlar genelde medyada haber değeri kazanmıyor...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Öyle öyle:DHayır, güzel, hızlı,egzotik bir araba ama gösterişi hızından daha büyük bu kadar şatafata ne gerek var kedi gözlü fındık motorlu Caterham pistte içinden geçtikten sonra neyleyim şişko gösterişli Lamboyu.:p
Fındık kadar motoru var ama fındık kadar da gövdesi var. Söylediklerinize eski lambolar için katılıyorum. Murcielagoyu EVO IIV fq-400 geçmişti pistte:D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Fındık kadar motoru var ama fındık kadar da gövdesi var. Söylediklerinize eski lambolar için katılıyorum. Murcielagoyu EVO IIV fq-400 geçmişti:D
Yenileride büyük ölçüde öyledir büyük ihtimalle ben en eski yani Miura'yı merak ediyorum ondan ümitliyim.Zaten spor araba dediğin hafif olmalı.Grand Tourer istiyorsan başka.:D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
ya yapma caterham ile aynı klas mı bence lambo ferrariye göre daha sportif kullanılıyor
Aynı sınıf mı bilmem ama Lambo alan da piste gazlarım hissiyatını yaşarım diyor Caterham alan da aynısını yaparım diyor.Aradaki farkı binmesek de aşağı yukarı tahmin edebiliriz.He bana dersin ki işte Gran Tourer tarzı Aston Martin veya Jaguar XKR ya da Mercedes SL65 AMG dersen derim ki bu adam rahatına ve konforuna düşkün o sebepten de sportiflikten bir nebze ödün gösteriyor derim.Ama yani aksi takdir de pist için sportiflik için araba alıyorsam o böbrek taşı kırılacak.:D:D

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Aynı sınıf mı bilmem ama Lambo alan da piste gazlarım hissiyatını yaşarım diyor Caterham alan da aynısını yaparım diyor.Aradaki farkı binmesek de aşağı yukarı tahmin edebiliriz.He bana dersin ki işte Gran Tourer tarzı Aston Martin veya Jaguar XKR ya da Mercedes SL65 AMG dersen derim ki bu adam rahatına ve konforuna düşkün o sebepten de sportiflikten bir nebze ödün gösteriyor derim.Ama yani aksi takdir de pist için sportiflik için araba alıyorsam o böbrek taşı kırılacak.:D:D
Alamıyacağımız arabalar boşver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım