Lastik kampanyaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theonemax

Asfalt Kurutucu
14 Eki 2016
23
11
595
Arkadaşlar merhaba sanki daha önce continentalde görmüştüm diye hatırlıyorum lastiği al beğenmezsen iade et gibi bir kampanyası vardı siz de böyle birşey hatırlıyormusunuz yoksa ben bunadım mı ?

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,115
4,095
37
İstanbul
Goodyear'ında yaz kampanyası başladı.

2 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Goodyear marka 4 adet 16 inç binek veya 4x4 yaz lastiği veya dört mevsim lastiği alanlar 80 TL, 4 adet 17 inç ve üzeri lastik alanlar ise goodyearclub.com.tr’de geçerli 200 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketiciler, aktivasyon zarflarında bulunan kodu goodyearclub.com.tr’ye girerek akaryakıttan küçük ev aletlerine, süpermarketten teknolojik ürünlere kadar 50’nin üzerinde hediyeden istediklerini seçebiliyorlar.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

2 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Goodyear marka 4 adet 16 inç binek veya 4x4 yaz lastiği veya dört mevsim lastiği alanlar 80 TL, 4 adet 17 inç ve üzeri lastik alanlar ise goodyearclub.com.tr’de geçerli 200 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketiciler, aktivasyon zarflarında bulunan kodu goodyearclub.com.tr’ye girerek akaryakıttan küçük ev aletlerine, süpermarketten teknolojik ürünlere kadar 50’nin üzerinde hediyeden istediklerini seçebiliyorlar.

değişiklik yoksa eğer bi takım lastik alana 1 yıl yol yardım da vardı

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai

14 inçe bişey yok :(

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW
Boşuna para vermeyin GoodYear'a Bridgestone'a. Mis gibi yılan desenli Sava varken onlar hep kampanya olsa ne olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım