Lastik sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onure35

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
3
545
Arkadaşlar birkaç ay önce ikinci el Linea aldım. Üstünde fabrika çıkış lastikleri duruyor ve bitik durumda. 4 lastiği değiştireceğim ve aramızda Linea kullanıcıları da varsa veya bilgili olan arkadaşlarımız önerilerini yazabilir mi? Bu zamana kadar hep 4 mevsim lastik kullandım fakat artık bu lastiklerin satılmadığı söyleniyor, doğru mu? Eğer doğruysa yaz lastiği alacağım. Cevaplarınızı bekliyorum, saygılar.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,533
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
4 Mevsim Lastikten Kastınız Yaz Lastiğidir Diye Düşünüyorum Lastikçi Dilinde Saçmalıktır Yaz Lastiğini Abi 4 Mevsim Lastik Ama Üzerinde " 3PMSF " Yoktur (Çünkü Bu Onay Birçok Testten Sonra Verilmektedir) , Buda Orijinal Bir 4 Mevsim Lastiği Değildir. M+S İbaresi Testsiz Onaysız Lastik Üzerine Yazılabilen Bir İbaredir. Bir 4 Mevsim Ve Kış Lastiğinde 3PMSF / M+S Genelde İki İbarede Bulunmaktadır. 4 Mevsim Lastikleri Bu Şekilde Piyasada Yer Alır Bkz ; Michelin CrossClimate / GoodYear Vector4Season <

Yaz Lastiği Öneriside Bence Linea Yol Tutuşta Biraz Kullanıcıyı Sekteye Uğratan Ve Frenleri Pekte Yeterli Gelmeyen Bir Model ;

+Continental PremiumContact5 < Kendini Bir Çok Testte İspatlamış Lastik Kesin Tavsiye :)
+Continental EcoContact5
+Hankook Kinergy Eco

Kolay Gelsin Hayırlı Olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım