KAPALI ...LEON...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
Herkese iyi akşamlar.

Arkadaşlar 2014 model otomatik vites led paketli 36 binde 1.2 TSI Leon Style alma arefesindeyim.
60 k gibi bir para ödeyeceğim.Lakin almadan önce siz değerli forum üyelerine danışmak istedim.Bu paraya daha iyisini alabilir miyim?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Herkese iyi akşamlar.

Arkadaşlar 2014 model otomatik vites led paketli 36 binde 1.2 TSI Leon Style alma arefesindeyim.
60 k gibi bir para ödeyeceğim.Lakin almadan önce siz değerli forum üyelerine danışmak istedim.Bu paraya daha iyisini alabilir miyim?
Hocam benim gözümde 2.el dsg saatli bombadır. Şanzımanı yüzünden benim içime sinmezdi. Onun dışında beğendiysen iyidir. Ama manuel golf de tercih edebilirsin.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
hocam bunda 14.2 sn 0-100 var şanzıman 4 ileri, yakıt fazla. Leondan iyidir mi diyosun?
vag grubunun böyle bir arabası var mı ki :)
madem teknik olarak takıntılısınız şöyle söyleyim,
fizik kurallarına aykırı bir ön-arka süspansiyon geometrisi var, motor eski zetec motor da sağlam motor, şanzımanda eski ve oldukça sağlam.. konfor düzeyi iyi siz bana leon un bundan + söyleyin :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
fizik kurallarına aykırı bir ön-arka süspansiyon geometrisi var, motor eski zetec motor da sağlam motor, şanzımanda eski ve oldukça sağlam.. konfor düzeyi iyi siz bana leon un bundan + söyleyin :)

Şanzıman sağlamlığı bizim ülkemizde önemli değil herkese 0-100 lazım kalkışlarda yarışıyor millet herhalde.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
şanzıman çok daha iyi eski de yeni focusta 6dct250 kuru kavrama var benim attığım ise tork konvertörlü otomatik + alt yapı aynı olmasına rağmen direksiyon tepkisi vs 2 daha iiy
Altına imzamı atarım. Bagaj ve iç mekan genişliğini de ben ekleyeyim.

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
sorun da orada işte,
bizim millette ışıklara en önce durup en hızlı kalkma alışkanlığı var... c segmenti mütevazi bir aile arabasında 0-100 15 saniye olsa ne 12 saniye olsa ne
Hocam tek sorun şanzımanın sağlamlığı değil ki. Herkesce bilindiği üzere tork konvertörlü şanzımanlar çift kavramaya göre daha uzun ömürlü oluyor.Orda kabul.Ama az yakan benzinli tork konvertörlü bi şanzıman varmı? Astra j, i30 (2014), ceed,i20, gibi.toyotanın otomatiği hondanın otomatiğide sorunsuz diye biliyoruz 8 litrenin altında yaktırabilir misiniz bu araçlara?

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Hocam tek sorun şanzımanın sağlamlığı değil ki. Herkesce bilindiği üzere tork konvertörlü şanzımanlar çift kavramaya göre daha uzun ömürlü oluyor.Orda kabul.Ama az yakan benzinli tork konvertörlü bi şanzıman varmı? Astra j, i30 (2014), ceed,i20, gibi.toyotanın otomatiği hondanın otomatiğide sorunsuz diye biliyoruz 8 litrenin altında yaktırabilir misiniz bu araçlara?
c sınıfı benzinli ve otomatik bir araba 8 litre yakıyorsa öpüp başınıza koyun :) leon kaç yakacak 5 mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım