KAPALI Maksimum 100 Bin TL Otomobil Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TENSES

Düz Yol Gazcısı
15 Tem 2018
5
1
145
Merhabalar,
Tercihen hatchback, otomatik konforu ve gücü fena olmayan bir aile otomobili istiyoruz.
Dizel veya benzinli farketmez.
2015 ve üstü araçlar düşünüyoruz.
Önerilerinizi bekliyorum.

Rexia

Elit Apaçi
16 Kas 2017
95
30
970
Peugeot 308 önerirdim ama o fiyata 2015 model üstü zor bulunur, iç ve dış görünüşünü ne kadar da sevmesem de Auris olabilir.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,182
45,745
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
94 bin TL ye 46 000 km de Focus ST ilanı gördüm sizce bu bütçeye uygun mu bu araç?
1.0 ecoboost motora sahip o ilandaki araba. St-line'da 1.0 benzinli motorun şanzımanı eski nesil tam otomatiktir. Sağlamdır ama verimsizdir. O araç hem gitmez hem yakar. Üstelik baktığınız kasalarda ki st - line modellerin donanım olarak Titanium'a göre bile eksikleri var. Ha illa alacağım derseniz 1.5 tdci powershift st - line alınır.

izmir oto

Taklacı Güvercin
14 Tem 2019
90
35
445
44
Merhabalar,
Tercihen hatchback, otomatik konforu ve gücü fena olmayan bir aile otomobili istiyoruz.
Dizel veya benzinli farketmez.
2015 ve üstü araçlar düşünüyoruz.
Önerilerinizi bekliyorum.
B
Hiç düşünmem golf alırdım.konforsa evet var tarz ise oda var yakıt zaten az servis parçada ekonomik neden düşünelim ki hayırlı olsun şimdiden 😀

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım