KAPALI Maksimum 30000tl ye öğrenci için araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aesutsever

Asfalt Kurutucu
6 Ara 2016
47
10
595
Herkese öncelikle iyi seneler başlıkta da belirttiğim gibi az yakacak fazla derdi tasası olmayacak bir araba bakıyorum tecrübeli abilerim yardım ederseniz bu konuda çok memnun olurum
(Hyundai fx coupe aklımı çeliyor ama ne kadar yakar derdi tasası var mıdır tavsiyeleriniz ihtiyacım var)

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Fiyatlardan pek haberim yok ama Mitsubishi Lancer 1.5, Ford Focus Mk1 2.0 ve Mini One hakkında iyi şyler söyleniyor bi araştırın.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Valla az yakacak dediğin zaman hyundai coupe gibi değilde fiesta corsa polo gibi arabalar geilyor aklıma

Tabi bi de punto

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Hyundai Coupe alacağıma Alfa 147 alırım. 147'nin sorunu parçası hakkında bilgim yok ama bir araştır fiyatları uygun çoğunun.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Mk1 focuslara bak tüplü 1.6ları yakıtta üzmez yürümemde demez yol tutuş iyidir eylenceli sürüşü vardır tabi 2.0ları iyi yürür fakat şehir içi 9dan aşşağı yakmaz genellikle iyi bakılmışsa ve sende iyi bakarsan sorunsuzdur bizim mk1 178binde orjinal baskı orj motor sıkıntısı şimdiye kadar ufak tefek arızalar verdi örneğin geçen hafta termostat arızalandı daha önceleri benzin pompası bozuldu üst kapak contası degistim kapı otomatigi sıkınti çıkarttı yani ıvır zıvır yaşın verdiği ufak sorunlar.

Aesutsever

Asfalt Kurutucu
6 Ara 2016
47
10
595
Hyundai coupe satanlarla konuştum 1.6 tüplü ş.içi 20 25 kr diyorlar 210000 binde 2004 model 27000 e bırakıyor bir tanesi de 2006 165000 de 31000 e bırakıyor bilmiyorum abilerim ilk arabam olacak kafam çok karıştı valla görünüşü falan güzel diye coupeye bakıyorum ama başka şeyler de olabilir tabi ki punto da hoşuma gidiyor

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Fiestayı sonuna kadar önerebilirim. İnanın yakıtı , parçasının her yerde olması , parça ucuzluğu , her ustanın anlaması, sorunsuz araba ve ford motoru. Yağ su koy bakım yap ardına bakmadan tepe tepe binersin. Yol tutuşu çok mutlu edecektir. Ön göğüslüğün büyüklüğü oturma pozisyonu vitesin konumlandırılması küçük detaylar , araç seçimine etkisi olmaz ama aldıktan sonra keyifle binmeniz için çok güzel detaylar. İster agresif ister sakin kullanımlarda çok keyifli arabadır. Yalıtımı üzmez.Hyundai coupe dan çok da daha modelli daha sorunsuz araç olması da bence öğrenci ve sorunsuzluk için önemli. Öğrenciyken araç çok maliyetli evdeki hesap çarşıya hiçbir zaman uymuyor. Ayrıca öğrenciyim diyorsunuz ufak ufak modifiye işlerini seviyorsanız da doğru araç :)

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Herkese öncelikle iyi seneler başlıkta da belirttiğim gibi az yakacak fazla derdi tasası olmayacak bir araba bakıyorum tecrübeli abilerim yardım ederseniz bu konuda çok memnun olurum
(Hyundai fx coupe aklımı çeliyor ama ne kadar yakar derdi tasası var mıdır tavsiyeleriniz ihtiyacım var)
Peugeot 207 camlar filmli, bi xenon tak, krom egzoz ucu, ses sistemi tamamdır :)
P1010053.jpg

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
505
975
1,970
ankara
Marka
Citroen
Kardeşim 1 hafta kullanma fırsatı buldum sana şöyle diyim Bilkent Üniversitesinde kullandım onca araç içinden millet bu araca ağzı açık bakıyordu gerisini sen düşün ve çok az yakıyor... Burada bu aracı bilmeyip kötüleyenler değilde kullanandan yorum al ben 1.6 tüplü ile çok rahat 225 gördüm .. öle gitmez diyenler ömründe o arabaya binmemiştir.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben bu gencleri anlamiyorum. Millete hava atmak hayatlarini umursadan yuksek surat yapmak gibi onceliklerle araba bakiyor. Elin eski pusku arabalarina olmadik paralar verip baslarina is almaya cok musaitler. Sanki hepsinin babasi sanayi ustasi. Yada sabancinin oglulari. Kasko yapilamayacak kadar eski arabalar alip, birikimlerini tuketiyorlar.
Yonlendirilmeye ihtiyaclari var.

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Öncelikle şunu belirteyim.Hyundai coupe her nesil'de tamamen Elantra alt yapısı,yürüyeni kullanan bir araçtır.Fx coupe'da Elantra Xd alt yapısı ve yürüyeni kullanıyor.Hiçbir kronik problemi yok.Belki 10 Yaşından sonra Cam açma/kapama motorlarında ufak bir problem oluyor buda hepsinde değil.1.6 Litre 107 Ps Dohc 16v motora sahip.Diğer atmosfeirk 1.6 Lt motorlara nazaran max torkunu daha alt devirlerde sunuyor.Alt devirlerden itibaren canlılığı fena değil.Yakıtı şehir içi 10-12 Lt arasında dolanır.Şehir dışı 6 Lt ile seyahat etmek mümkün.Sağlam,Fiyatına oranla gösterişli bir araç aranıyorsa tavsiye ederim.

2.7 V6 düz vites Fx coupe abd'de bile oldukça sevilir.

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Ben bu gencleri anlamiyorum. Millete hava atmak hayatlarini umursadan yuksek surat yapmak gibi onceliklerle araba bakiyor. Elin eski pusku arabalarina olmadik paralar verip baslarina is almaya cok musaitler. Sanki hepsinin babasi sanayi ustasi. Yada sabancinin oglulari. Kasko yapilamayacak kadar eski arabalar alip, birikimlerini tuketiyorlar.
Yonlendirilmeye ihtiyaclari var.
Abartıyorsun.10 Yaşında çok yorulmamış bir Kore veya japon menşeli bir araç sıradan rutin bakımları yapılarak problemsiz kullanılabilir.20 Yaşında corolla'lar halen senede bir kere yağı değiştirelerek trafiğe salınıyor ve her yerde cirit atıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım