KAPALI Maksimum 45.000,00 ₺ Mpv Araç Tavsiyesi

aytacesmebasi

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
2
0
535
40
İzmir
Daha önce renault scenic 2001 model kullanmıştım. Çok da memnundum, para ihtiyacından sattım. Şimdi yıl sonuna doğru yeni bir mpv almayı planlıyorum. Maddi gücüm yüksek olmadığı için yakıt olarak lpg düşünüyorum, 150.000 kmden fazla olmasını istemiyorum, aracın yedek parça ve bakım maliyetlerini de düşünerek bir tavsiyede bulunabilir misiniz? Bu sınıfta çok fazla seçenek yok, zaten istediğim kriterlerde sahibinden.com sitesinde sadece scenic uygun oluyor ancak arabalardan çok da anlamam bu yüzden belki bilmediğim bir nedenden veyahut aracın artılarından dolayı dizel araç tavsiye edersiniz diye de düşündüm, aşağıya listeliyorum.

Renault Scenic 2
Citroen C3 Picasso (üretimi durdu)
Ford Cmax (Yedek parçası pahalı diyorlar)
Skoda Roomster
Dacia Lodgy (Çok büyük bana göre)
Renault Modus (Bu da çok küçük)
Opel Zafira
Opel Meriva
Seat Altea

Toyota verso (Bütçeme uygun yok)
Fiat 500L (Bütçeme uygun yok)

Aşağıdakiler de suv olarak düşünürsek liste şöyle;
Dacia Duster (Bütçeme göre düşünülebilir sanırım ama genişlik konusunda tedirginim)
Peugeot 3008 (Bütçeme uygun zor bulunur)
Skoda Yeti (Bütçeme uygun zor bulunur)
Nissan Qashqai (Bütçeme uygun zor bulunur)

Sanırım benim seçimim scenicten yana olacak fakat yukarıda da dediğim gibi bilmediğim bir nedenden ötürü scenic'ten daha iyi bir tercih olabilecek bir araç önerebilirsiniz belki diye size danışmak istedim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım