KAPALI Makyajlı kasa HR-V hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tequila

Profesör
Panpa puanı
835
Annem hep manuel şanzımanlı ve hatchback tipi araçlar kullandı (Mazda 323, Peugeot 207 falan). Şimdi de otomatik ve SUV tarzı araçları denemek istiyor. Artık zaten SUV'lar (NE YAZIK Kİ ÇOĞUNLUĞU) şehir içi kullanım için üretiliyor. İstanbul'da oturuyoruz. Günde toplam 66km yol gidiyoruz. Bu arada kusura bakmayın yeni gördüm yazınızı.
ford kuga yada fordecosport a da gözgezdirin bence
mazda cx3 ,opel crossland bence hafta sonu annenizle çıkın test sürüşü yapın modelleri bayilerde zira bayanlar duygusaldır erkek gibi düşünmezler sadece tipi güzel diye bile araba alabiliyorlar

BoraA.

Senkromeççi
Panpa puanı
13
Marka
Chevrolet
ford kuga yada fordecosport a da gözgezdirin bence
mazda cx3 ,opel crossland bence hafta sonu annenizle çıkın test sürüşü yapın modelleri bayilerde zira bayanlar duygusaldır erkek gibi düşünmezler sadece tipi güzel diye bile araba alabiliyorlar
Ford Kuga, ecosport ve crosslandı hiç sevmiyor (bende) CX3 olabilir. Grandland X'te de indirim var.

cingoz debriyaj

Profesör
Stage 1
Panpa puanı
780
Marka
Toyota
Tucsona da bakın derim. Eğer sportage ın benzinlisine bakıyorsanız tavsiye etmem. Benzinli olarak kadjar 1.3 tce bakabilirsiniz. Ama sportage ın dizeli için o fiyatı aldıysanız çok güzel bir tercih olur.

BoraA.

Senkromeççi
Panpa puanı
13
Marka
Chevrolet
Tucsona da bakın derim. Eğer sportage ın benzinlisine bakıyorsanız tavsiye etmem. Benzinli olarak kadjar 1.3 tce bakabilirsiniz. Ama sportage ın dizeli için o fiyatı aldıysanız çok güzel bir tercih olur.
Dizeli için o fiyatı aldım elegance paket. Ama tabi bir aralar 173.000 e de veriyorlardı :(

BoraA.

Senkromeççi
Panpa puanı
13
Marka
Chevrolet
Bu senaryoda ben kesinlikle sportage alırdım. Kullandığımda kadjar ve qq dan bir çıt daha yüksek segment hissettiriyordu.
Aynen bencede. Ayrıca Skypack ve Elegance donanımlarının fiyatları neredeyse başabaş. Tek şüphem Sportage'ın ağırlığından dolayı yakıt tüketimi ve DCT şanzıman.

cingoz debriyaj

Profesör
Stage 1
Panpa puanı
780
Marka
Toyota
Aynen bencede. Ayrıca Skypack ve Elegance donanımlarının fiyatları neredeyse başabaş. Tek şüphem Sportage'ın ağırlığından dolayı yakıt tüketimi ve DCT şanzıman.
Dct şanzımanı 5 yıl garanti olduğu için göze alabilirsiniz belki.

mehmethakantarhan

Profesör
Panpa puanı
1,136
Hrv sahibi bir arkadaş vardı forumumuzda.eskiden b seri si mercedes kullandığını sonra hrv aldığını (yeni hrv)hiç memnun olmadığını soyluyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...